“injekce” intenzivní
péče pro vaše vlasy

chemistry_01

Kadeřnické salony REDKEN nabízí svým klientkám revoluční řešení založené na obnově přirozeného pH ve vlasu, které chrání vlasy během chemických procesů, jako jsou barvení, zesvětlování nebo preparace a díky tomu se udržuje vysoká kvalita vlasu. Služba je podpořená také následnou domácí péčí, které prodlužuje ochranu vlasů.

chemistry_02

S použitím unikátního složení vysoce koncentrovaných ingrediencí přináší Redken Chemistry „injekci“ intenzivní péče a zároveň obnovuje přirozené pH vlasu. Chemistry služba působí až v samotném jádru vlasu a dokáže se vypořádat se všemi druhy poškození vlasů. Výsledky uvidíte ihned!

chemistry_06
chemistry_07

PŘÍRODNÍ LIPIDY
= ochrana

chemistry_08

CERAMID
= zpevnění pokožky

chemistry_09

PROTEIN
= vnitřní síla

JAK MOHOU BÝT VLASY POŠKOZENÉ?

chemistry_10

CHEMICKÉ POŠKOZENÍ VLASU

Chemické služby jako barvení, zesvětlování, preparace nebo uhlazování mohou v některých případech způsobit, že jsou vlasy „chemicky zcitlivělé“. Obvyklá hladina proteinu ve vlasu je nižší a elasticita vlasu je omezena. Můžete na svých vlasech pozorovat třepení nebo jejich lámání.

chemistry_11

MECHANICKÉ POŠKOZENÍ VLASU

Fénování, každodenní rozčesávání vlasů, a používání žehliček nebo kulem na vlasy může způsobit, že jsou vlasy „mechanicky zcitlivělé“ kvůli oslabení vlasového vlákna. Důsledkem mohou být roztřepené konečky a drsný povrch vlasu bez lesku.

CO MĚ BĚHEM SLUŽBY ČEKÁ?

POKROČILÁ ŘEŠENÍ NA MÍRU KAŽDÉHO KLIENTA

chemistry_12

1.

Kadeřník vám nejprve vlasy umyje speciálním čisticím šamponem, aby byl jejich povrch perfektně připravený pro službu. V závislosti na konkrétní diagnóze může kadeřník také nanést intenzivní péči Extreme Cat, která dodává vlasu protein.

chemistry_13

2.

Poté Redken Chemistry začíná silnou „injekcí“ pro povzbuzení vlasové struktury. Té odborně říkáme Chemistry Shot a kadeřník tuto “injekci” volí podle aktuální potřeby vašich vlasů. Může vám tak pomoci k nádhernému objemu, podpořit trvanlivost vaší barvy, dodat vlasům hebkost a výživu nebo doručit až do jádra poškozeného vlasu extra dávku chybějícího proteinu a hloubkově je tak obnovit.

chemistry_14

3.

Pokračuje krokem pHix pHase, jež obsahuje technologii Interlock Protein Network, pomocí kterého uzamyká „injekci“ ve vlase a uzavírá kutikulu vlasu. Službu je možné zakončit hloubkovou péčí (maskou) v závislosti na konkrétní diagnóze a vašem přání.

Hairborn

Podívejte se na blog kadeřnictví Hairborn, kde službu Redken Chemistry testovali:

chemistry_15

DOMÁCÍ PÉČE

DOPORUČENÉ PRODUKTY

Péče o vlasy je vždy individuální, podle konzultace s kadeřníkem. Z řady Redken Chemisty si můžete vybrat například regenerační kúru Extreme Cat, a další pečující prostředky Extreme, Color Extend Magnetics, All Soft nebo Volume.

chemistry_16

EXTREME CAT

chemistry_17

Color extend magnetics – šampon

chemistry_18

All Soft – šampon

chemistry_19

High rise volume