redkenmobilephbonder1hero

pH-BONDER

OCHRANNÁ SLUŽBA V SALONECH REDKEN ČERPAJÍCÍ SÍLU Z POZNATKŮ O PH

Ochrana vždy na prvním místě! Nedělejte kompromisy a chraňte své vlasy během chemického procesu v salonu.

REVOLUČNÍ ŘEŠENÍ

Kadeřnické salony REDKEN nabízí svým klientkám revoluční řešení založené na obnově přirozeného pH ve vlasu, které chrání vlasy během chemických procesů, jako jsou barvení, zesvětlování nebo preparace a díky tomu se udržuje vysoká kvalita vlasu. Služba je podpořená také následnou domácí péčí, které prodlužuje ochranu vlasů.

pH REVOLUCE V PÉČI O VLASY

Princip pH-Bonder služby se zakládá na rovnováze pH ve vlasu, což je filozofie, na které výzkumné laboratoře Redken postavily svůj kompletní produktový vývoj již od vzniku společnosti v 60. letech. Přirozené pH vlasů a vlasové pokožky se pohybuje mezi

4,5 a 5,5. Druhým podstatným zjištěním, na které REDKEN klade důraz, je složení vlasu z proteinů a nikoliv kalcia. Díky těmto poznatkům je výše pH podstatnou součástí každého produktu REDKEN.

ÚČINKY SLUŽBY

  1. Obnovená rovnováha vlasového pH v průběhu a po skončení chemického procesu.
  2. Omezení zcitlivění a lámání vlasů, protože vlasy jsou pevnější.
  3. Viditelný lesk.
  4. Hladkost na dotek a lepší pružnost.

HISTORICKÉ MILNÍKY

V minulosti byly všechny vlasové produkty zásadité a průlomové zjištění, že vlasová pokožka funguje lépe v kyselém prostředí, vybudovalo pro značku REDKEN vedoucí pozici na trhu. V roce 1980 byla uvedena úspěšná řada vlasové péče Extreme, která je určena pro obnovu vlasů pomocí proteinové báze, a o tři roky později bylo uvedeno i barvicí portfolio tón v tónu Shades EQ Gloss, využívající kyselé pH vlasů.

historicke

CO SE DĚJE BĚHEM SLUŽBY pH-BONDER?

VYSTUPTE ZE ZÓNY POŠKOZENÍ VAZEB

Kadeřník může službu pH-Bonder spojit s vaší běžnou návštěvou barvení v salonu a chránit tak vaše vlasy již během samotného procesu změny barvy. Využívá dvou profesionálních produktů, které udržují rovnováhu vlasového pH v průběhu a po skončení barvení či zesvětlování a tím podporují celistvost vlasových vazeb, které chrání a obnovují zevnitř.

V průběhu služby si vlasy udrží zdravou pevnost, pružnost a lesk, redukuje se jejich poškození. Po skončení služeb v salonu se vlasy rychleji zotaví a budou na dotek hebké díky dokonalé rovnováze svého pH.

fotky

PRODLOUŽENÍ EFEKTU S DOMÁCÍ PÉČÍ

Ochranná péče Post-Service Perfector pomáhá zachovat přirozené pH vlasů a prodlužuje efekt služby. Doporučuje se používat jednou týdně (před mytím šamponem) společně se stávající Redken vlasovou péčí.

2016_phbonder_perfector_ref_rgb

TVÁŘE pH-BONDER

SOO JOO PARK

MODELKA A PRŮKOPNICE TRENDŮ

Modelka korejsko-amerického původu, která udává vlasové trendy. Tvář značek Chanel, Tom Ford, L’Oréal Paris a také Redken Extreme. Soo Joo je známá svými typickými blond vlasy a v týmu múz značky Redken má své místo už dva roky.

„Soo Joo je bezstarostně cool, díky čemuž skvěle zapadá do světa Redken. Její blond vlasy z ní také dělají dokonalou tvář pro produkt pH-Bonder,“ říká Shane Wolf, celosvětový generální ředitel Redken 5th Avenue.

2016_phbonder_hero

JON TARGON,
SCOTT STUDENBERG

NÁVRHÁŘI ZNAČKY BAJA EAST

Newyorští návrháři značky Baja East stírají hranice mezi pánskou a dámskou módou. Módu pro každodenní nošení pojímají ambisexuálně, s přístupem, v němž se klid a pohoda západního pobřeží potkává s agresivním cool městským stylem.

Jsou známí svou „nedbale luxusní“ módou, která stírá rozdíly mezi pohlavími díky neformálním urbanistickým cool návrhům, které může nosit kdokoli. „Značka Baja East v sobě nese newyorský elegantní městský styl, který je tak jedinečný. Jsme velmi rádi, že se stali součástí této naší kampaně a nechali nás udělat z nich blonďáky,“ doplňuje Shane Wolf.

2016_phbonder_lifestyle