BARVENÍ A ZESVĚTLOVÁNÍ

Zvažujete, že si necháte obarvit vlasy, ale stále máte pochybnosti? Možná je to i vůbec poprvé, kdy podstoupíte změnu barvy a tím i změnu svého celkového vzhledu. Buďte si jisti, že v salonech Redken najdete profesionály, kteří jsou experty v diagnostice, pokročilém míchání odstínu vám na míru a mají k dispozici výjimečné přípravky, které vlasy nepoškozují, ale ozdravují.

Pro snadnou orientaci jsme pro vás připravili vše, co potřebujete vědět o profesionálním barvení. Přinášíme rady, jak získat barvu, která je pro vás nejlepší.

trendy_08-v02

PROČ SI JÍT PRO BARVU
PRÁVĚ DO REDKEN SALONU?

Návštěvou Redken salonu si můžete být jistí, že budete odcházet s jedinečnou barvou, kterou na ulici u nikoho jiného nepotkáte. Vzhled od těch nejlepších koloristů je zárukou, že vaše vlasy budou vizitkou vaší osobnosti
a budete s výsledkem opravdu spokojení.

trendy_07

CHROMATICS 101

ČÍM JSOU BARVY
CHROMATICS MIMOŘÁDNÉ?

Víte, že vápník posiluje vaše kosti a cvičení vaše svaly… ale co děláte pro to, aby vaše vlasy byly silné a zdravé? Představujeme vám permanentní barvy Chromatics – tyto revoluční profesionální barvy neobsahují žádný amoniak, posilují každý vlas a přináší vám lesklejší a zdravěji vypadající vlasy již po jediné návštěvě kadeřnictví. Čtěte dál a dozvíte se, proč byste měli zvolit barvení Chromatics a domluvte si návštěvu v salonu ještě dnes!

5 dobrých
důvodů
proč
požádat
kadeřníka
o barvu
Chromatics

 1. 2x silnější vlasy
  Průlomové složení s proteinovými extrakty, které pronikají hluboko do každého vlasu, takže vlasy jsou dvakrát silnější než před barvením. Ozkoušeno!
 2. Bez amoniaku, bez nežádoucí vůně
  Řekněte sbohem tomuto dříve typickému společníku kadeřnických salonů. Revoluční složení s 0 % amoniaku znamená žádná nežádoucí vůně během barvení, žádné nepohodlí, jen úžasný barevný výsledek.
 3. 100% krytí
  Bezchybné krytí bílých vlasů, které je zanechá lesklé, zářivé a posílené.
 4. Multidimenzionální 4D barva
  Vlasy získají dlouhotrvající barvu, která je výrazná a multidimenzionální, nikdy nudná nebo plochá. Žádný “efekt helmy” nečekejte!
 5. Široká škála barevných možností
  Barvy Chromatics mají neuvěřitelnou škálu odstínů včetně brilantní hnědé, zářivé rudé a krásné blond, takže váš kadeřník vám namíchá takovou barvu, jaká je pro vás ideální.
shades

Shades EQ

Extra dávka péče
a lesku bez závazků

Pokud se zdráháte zvolit permanentní barvu, zeptejte se svého kadeřníka na barvu tón v tónu Shades EQ, která vašim vlasům dodá výjimečný lesk a současně zdravý vzhled. Ať už chcete svoje vlasy oživit, tónovat, zakrýt první bílé vlasy anebo chcete následovat nejaktuálnější trendy, Shades EQ je vždy tím nejlepším řešením. Se Shades EQ se také nemusíte bát odrostů a můžete střídat odlesky během každé návštěvy kadeřníka.

Vyrovnávací pečující barva Shades EQ je založená na kyselém pH, neobsahuje amoniak a je jedinečná také svými regeneračními účinky.

trendy_02-v02

Look podle
posledních trendů

Ať už vás oslovilo přirozené prosvětlení Balayage, nová technika Blur nebo dnes již klasické Ombré, Redken koloristé jsou tu vždy pro vás, aby s vámi po řádné konzultaci zvolili zesvětlující techniku, která nejlépe podtrhne vaši osobnost i rysy vaší tváře.

trendy-nina-v5

CHCETE SE NA NÁVŠTĚVU
SALONU PŘIPRAVIT?

Přineste si inspiraci: Fotky a příklady barev, které milujete, pomohou vám a vašemu koloristovi prozkoumat, jaké kombinace odstínů se vám líbí – a také se ujistíte, že oba myslíte totéž, když říkáte „výrazná červená“ nebo „studená blond“.

Sdílejte svoji minulost: Buďte připraveni říci svému kadeřníkovi o předchozím barvení vlasů, ať už je to melír minulý rok nebo barevný přeliv minulý měsíc.

Důvěřujte svému kadeřníkovi: Poslechněte si odborný názor vašeho koloristy. Během konzultace vyjde z vašeho přání, zhodnotí stav vašich vlasů a pak se podívá se na vaši pleť a její barevný tón, aby mohl namíchat barvu přesně pro vás.