CO JE STŘIHATON?

strihaton

Dobročinná událost Redken Střihaton se již od roku 2010 koná vždy v červnu na několika místech České republiky a na Slovensku. V rámci tohoto „kadeřnického maratonu“ stříhá několik desítek kadeřníků po celý den bez nároku na honorář a vystříhanou částku věnuje vybranému sdružení, kterému aktuálně Redken pomáhá (o tom, kam putují výtěžky, se dočtete více v Komu pomáháme). V rámci tohoto krásného projektu se setkávají nejlepší kadeřnické špičky

JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT:

Nejjednodušší způsob, jak se k myšlence Střihatonu připojit, je nechat se u nás jednoduše ostříhat! Jelikož máme akademie a salony naplněné profesionály těch nejlepších kvalit, nemusíte se ničeho bát. Kadeřníka, který vám je sympatický, si můžete vybrat přímo zde na našich stránkách a objednat se k němu několika málo kliknutími. Do salonů se můžete objednat telefonicky.

A teď několik praktických údajů:

  • Střihaton se koná 14 června 2018, po celý den od 09 do 21 hodin (poslední termín k objednání je 20 h)
  • Místo, kde se chcete nechat ostříhat, si zvolíte v části Kdo se účastní
  • Kadeřníka si můžete vybrat v Chci si vybrat kadeřníka
  • Výše vašeho příspěvku je 890 Kč, platby probíhají v hotovosti.

Kadeřník na vás má celou 1 hodinu, během které získáte:

  • Perfektní střih +foukanou + finální styling dle svého přání od nejlepších Redken kadeřníků
  • Produkt péče nebo stylingu od značky Redken v hodnotě až 500 Kč (cena obvyklá na trhu)

PROMLUVILI O STŘIHATONU…

REDKEN STŘIHATON a jeho myšlenku podporují tradičně i významné osobnosti mimo kadeřnickou branži. Již 9. rokem, tedy od samého počátku, podporuje aktivitu i CIRK LA PUTYKA, jejíž principál ROSŤA NOVÁK nám řekl: „Kadeřníci pomáhají tím, co umí nejlépe. Nadělají spoustu radosti těm, kterým vytvoří krásný účes, samotné je to baví a ještě dokáží pomoci potřebným. A to je nám blízké.“

Salon Jany Burdové podporuje TEREZA KOSTKOVÁ a DANA MORÁVKOVÁ. Obě byly v roce 2015 unešené atmosférou celé akce. Tereza Kostková se nám svěřila: „Tato akce mě  znovu oslovila. Líbí se mi, když se podaří propojit skvělé služby skvělých kadeřníků s myšlenkou pomoct dobré věci.“

Již třetím rokem podporují Střihaton také herci a osazenstvo Dejvického divadla. V roce 2017 se hlavními tvářemi kampaně stali herci Miroslav Krobot a jeho dcera Lenka. Je to přirozená volba, Miroslav Krobot dlouhodobě podporuje organizaci Elpida a znát ho můžete například z jejich kampaně “Kájo, nevolej!“, právě na podporu linky pro seniory, na jejíž provoz se přispívalo minulý rok.

Z HISTORIE STŘIHATONU ANEB JAK TO CELÉ ZAČALO...

Dobročinná akce Redken Cut-A-Thon (počeštěná na Redken Střihaton) se ve Spojených státech konala už dříve, avšak v roce 2010 byla rozšířena do celého světa. Bylo to u příležitosti 50. výročí od založení značky Redken. V každé zemi byla zvolena jedna místní dobročinná organizace či instituce, které se výtěžkem z Cut-A-Thonu pomohlo. Kadeřníci totiž v rámci tohoto dne stříhají bez nároku na honorář. Pro velký zájem ze strany vás, klientů, i kadeřníků pořádá značka Redken v Čechách a na Slovensku tuto akci dále každý rok a  daří se nám vybírat stále rekordnější částky. Děkujeme!

V České republice dobročinná událost Střihaton vznikla jako prostředek, díky kterému mohou kadeřníci společně se svými klienty pomoci svému okolí. Každoročně vybíráme jednu neziskovou organizaci, jejíž činnost nám je blízká a věnované prostředky jí pomohou v chodu a rozvoji.

První ročník Střihatonu se konal v roce 2010 a od té doby jsme již navázali spolupráci s těmito sdruženími a subjekty: nadační fond Světluška, dětské rozštěpové centrum Fakultní nemocnice Vinohrady, chráněné bydlení Sluneční Domov v Dolních Počernicích, sdružení Pferda poskytující sociální služby dospělým s mentálním postižením, Arkadie, Svetielko pomoci, Pomoc jeden druhému, Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny a Elpida.