Amino Mint šampon

banner

Zdravé a krásné vlasy může mít kdokoli. Ale věděli jste, že zdravé vlasy začínají zdravou vlasovou pokožkou?

K tomu je potřeba vyrovnávat vlasové pH, které je optimální na hladině mírně zásadité 4,5 - 5,5. Bohužel většina chemických procesů, ale i používání některých šamponů vytváří na našich vlasech a pokožce zásadité pH, které negativně ovlivňuje vlasovou kutikulu a pokožku. Pokožka je citlivá, produkuje větší množství mastnoty, je zarudlá, svědivá a způsobuje lupy. Co s tím?

AMINO MINT ŠAMPON BOJUJE S MASTNOU A PROBLEMATICKOU POKOŽKOU A POSKYTUJE POTŘEBNOU HYDRATACI A VÝŽIVU DÉLKÁM VLASŮ

Redken je založen na vyjímečně vyvinuté technologii vyváženého pH a dodání unikátního vzorce hydratace a proteinů dle specifických potřeb, typu a barvy vlasů. Šampon Amino Mint není vyjímkou. pH 5 - 5,6 obnovuje rovnováhu vlasů a pokožky a bojuje proti podráždění, nečistotám a mastnotě bez vysušení. Speciální kombinace proteinu a hydratace vyživuje a hydratuje vlasové délky. 

VHODNÉ PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ, PRO ŽENY A MUŽE PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ

VÝSLEDEK PO POUŽITÍ

  • Okamžitě pročištěná pokožka hlavy, která je zbavena nežádoucí mastnoty bez vysušení
  • Pokožka hlavy je svěží, vyživená, bez svědění a zarudnutí
  • Délky vlasů jsou hydratované a vyživené
  • Vlasová pokožka je prokrvená, čistá a připravená na péči podporující růst vlasů
  • Příjemná vůně máty, citrusu a pižma

TECHNOLOGIE A ÚČENNÉ SLOŽENÍ

  • MÁTA - mátové složení s komplexem aminokyselin zanechává svěží a příjemný chladivý pocit a pokožku prokrvuje a přináší antimikrobiální účinky pro pokožku hlavy
  • KYSELINA SALICYLOVÁ - pomáhá zmírnit podrážděnou a svědivou pokožku
  • POSILUJÍCÍ KOMPLEX - komplex v kombinaci s chelatačními látky účinně odstraňují nadbytečný tuk z pokožky hlavy způsobující mastnotu, čistí póry, posilují vlasové vlákno a zároveň hydratují délky
  • PEČUJÍCÍ POLYMERY - pečující složení s polymery vlasy vyživuje, aniž by je zatěžovalo a vyrovnává vlasové pH 

AMINO MINT JAKO PRVNÍ KROK PŘI PÉČI PRO RŮST A PROTI PÁDÁNÍ VLASŮ

Šetrně a zároveň účinně čistí a prokrvuje vlasovou pokožku a usnadňuje tak vstup a lepší absorbci produktů, pro podporu růstu a proti padání vlasů, do vlasové pokožky. Použijte šampon před aplikací produktů proti padání a řídnutí vlasů - Thickening Stemoxydine a pro podporu a obnovu růstu - Anti-Hair Loss Aminexil.

ZJISTĚTE VÍCE A VZDĚLÁVEJTE SE ONLINE S ACCESS

Každý měsíc nová videa pro vzdělávání z pohodlí domova. Odkudkoli, kdykoli a s kýmkoli. Již nyní nové video na novinku AMINO MINT a spoustu dalších online školení na barvy, vlasovou péči i styling. Teroretické, ale i praktické ukázky. 

CHCI ZAČÍT SLEDOVAT