REDKEN akademie

Vzdělávání

NAŠE MISE

 • LÉPE SE UČIT

  s naším jedinečným osobním přístupem ke vzdělávání

 • LÉPE VYDĚLÁVAT

  zlepšováním dovedností salonních profesionálů v oblasti podnikání, designu a barvy, školení, osobního rozvoje a budování bohatství

 • LÉPE ŽÍT

  díky uskutečnění snů a nadějí salonních profesionálů

Redken Artists Školení Redken Karel Dražan
Školení Redken Artists Redken Artists Event Redken

Přehled školení

Filtrovat dle: Vše

MILUJEME COLOR GELS LACQUERS

Motto semináře:
Color Gels Lacquers jsou nejuniverzálnější permanentní gelovou barvou s vysokou saturací v portfoliu barev na vlasy Redken. Nadprůměrné krytí šedin, nízký obsah amoniaku, ochrana před UV a úžasný lesk – to je jen několik z mnoha důvodů, proč se o této značce dozvědět víc!
Popis semináře:
Produktové znalosti Color Gels Lacquers: Color Gels Lacquers jdou za hranice krytí šedých vlasů. Dozvíte se vše o systému vybraných barviv, tipech na barvicí směsi, výjimečném lesku, UV ochraně, módních odstínech, to vše ve složení s nízkým obsahem amoniaku. 

MILUJEME SHADES EQ GLOSS

Motto semináře:
Barva na vlasy, která se považuje za kondicionér! Spusťte nový trend. Nechte je přirozeně splynout. Hrajte si s teplými i studenými tóny. Shades EQ odkrývají vaši naléhavou potřebu městské barvy na vlasy s odstíny, které vlasy zanechávají hladké a lesklé. Ať jste nový či stávající uživatel, rezervujte si svůj termín. Naučíte se vše, co potřebujete vědět o demipermanentní barvě na vlasy bez zesvětlení a bez amoniaku, která je v USA číslem 1!
Popis semináře:
Produktové znalosti o barvách Shades EQ: Cílem tohoto semináře je zajistit, abyste do hloubky porozuměli všem úžasným účinkům, které barvy Shades EQ přinášejí! Naučte se korigovat nebo zvýrazňovat tón se všemi odstíny. 

PRINCIPY BARVENÍ VLASŮ – REDKEN COLORMANTRA

Motto semináře:
Naučte se „přemýšlet jako vlasy“. Ponořte se do vědy o barvení vlasů a základů nezbytných k budování své sebedůvěry tak, abyste dokázali vyhovět každé potřebě klienta v otázce barvení vlasů. 
Popis semináře:
Co je to barvení vlasů? Kdy, jak a proč barvíme vlasy? Tento seminář je navržen tak, aby vám dal k dispozici portfolio barev na vlasy Redken a umožnil vám porozumět mu, stejně jako základům zásad barvení vlasů a míchání směsí. Zároveň se naučíte expresní techniky, díky nimž mohou jít vaši klienti s trendy a vy přitom budete respektovat jejich nabitý program.

PRINCIPY VYTVÁŘENÍ BLOND

Motto semináře:
Jděte do blond! Seznamte se s principy a vědeckými poznatky spojenými s odbarvováním.
Popis semináře:
Odbarvování vlasů pod kontrolou a s důvěrou představuje dokonalé zvládnutí barvení vlasů. Porozumění 7 krokům vytváření blond odstínů, správné techniky zesvětlování, ošetření, doplňování barvy a korektivní tónování posílí vaši každodenní sebedůvěru za kadeřnickým křeslem. Pokud chcete být mistrem v blond, potřebujete dokonale porozumět zásadám odbarvování vlasů. Při práci s blondýnkami se dostáváme do situací, kdy jsou vlasy příliš světlé, příliš tmavé, příliš oranžové, příliš žluté, ... co v takovém případě uděláte? Správný produkt, technika a porozumění zásadám umožní rychlejší, kontrolovanější proces zesvětlení jak pro zákaznici, tak pro kadeřníka.

ZÁSADY KOREKCE BARVY

Motto semináře:
Zvládněte jakoukoli výzvu v barvení vlasů u všech klientů, kteří vstoupí do vašeho salonu! 
Popis semináře:
Získejte maximální důvěru tváří v tvář jakékoli korekci barvy. Pochopte důvody stojící za všemi barevnými katastrofami, naučte se správný způsob vedení konzultace, která zabrání jejich vzniku, a správné kroky, při jejichž dodržování vy i vaši klienti dosáhnete požadovaných výsledků. Naučte se, jak používat Decolorizing Washes ke službám s úplným odbarvením pro dosažení co nejlepších výsledků za co nejkratší dobu.

ENCYKLOPEDIE BLOND VLASŮ

Motto semináře:
Vše o blond vlasech! Melíry, balejáž, ombré a další. Objevte úžasné looky, které pomohou se zesvětlením u každé klientky.
Popis semináře:
Kompletní zdroj informací pro všechny vaše potřeby vztahující se k blond vlasům. Od globálních aplikací po multidimenzionální efekty – tento seminář vás vybaví dovednostmi, s nimiž zvládnete jakoukoli příležitost, které budete čelit. 

TUPÍROVANÉ MELÍRY TEASYLIGHTS – AIR TOUCH

Motto semináře:
Vše se točí kolem tupírování! Naučte se mistrovsky zvládnout populární techniku teasylights umožňující vytváření nádherných, přirozených výsledků na všech klientkách. 
Popis semináře:
Naučte se teasylights, jednu z nejžhavějších technik na sociálních médiích! Staňte se odborníkem na teasylights, jejich umístění a míchání směsí, které pozdvihnou vaše dovednosti při vytváření blond odstínů za hranice tradiční aplikace do fólií.

20MINUTOVÉ EXPRESNÍ TECHNIKY

Motto semináře:
Dejte mi 20 minut!  Každý má navíc 20 minut na vylepšení svého looku. Seznamte své nové nebo stávající klienty se zesvětlujícími rychlými a snadnými technikami s nízkým časovým závazkem.
Popis semináře:
Sluncem políbený lesk, zarámování obličeje, nádech elegance, nedbalé akcenty, barva ze světel reflektorů a další! Zařaďte tyto rychlé a snadné techniky do svého každodenního programu, abyste looku svých klientek dopřáli vzpruhu.

ZDOKONALENÉ TÓNOVÁNÍ S SHADES EQ GLOSS

Motto semináře:
Vše, co jste chtěli vědět o barvách Shades EQ Gloss, ale neměli jste čas se zeptat. Rozšiřte svou kreativitu a používání barev Shades EQ. 
Popis semináře:
Unavuje vás používat pár stejných směsí stále dokola? Tento seminář rozšíří vaši kreativitu díky osvědčeným tipům, směsím upraveným na míru a technikám aplikace. Naučte se, jak používat barvy Shades EQ Gloss k tónování, korekci a osvěžení barvy se sebedůvěrou u klientek ve všech výškách tónu. 

PRVNÍ POMOC PRO BARVU

Motto semináře:
Zvládněte s důvěrou jakoukoli korekci barvy.
Popis semináře:
Každý den se u barev na vlasy setkáváme s nejrůznějšími katastrofami.  Některé jsou více záludné, jiné méně. Ať už řešíte nežádoucí pruhy, mosazné kořínky, nebo hnědavé konečky, naučte se ty nejlepší metody pro zvládání těchto každodenních výzev. Překonejte své obavy z toho, že klientka usedne do vašeho křesla, a vy nebudete vědět, co dělat.

MILUJEME VLASOVOU PÉČI REDKEN

Motto semináře:
Naučte se, jak postavit portfolio vlasové péče Redken s cílem navýšit vaše podnikání v retailu. Staňte se ve svém salonu retailovým guru a naučte všechny své klienty, jak na správnou domácí péči s jejich vlastní na míru sestavenou kúrou vlasové péče a s produkty z vašeho salonu.
Popis semináře:
Máme správný recept. Máme produkt pro každou vlasovou potřebu se špičkovou technologií pro všechny typy vlasů. Navyšte své podnikání doporučením správné kúry domácí vlasové péče a doplňkovými chemickými službami a ošetřeními v mycí zóně salonu pro zajištění dlouhotrvajících barevných výsledků a dokonalého stavu vlasů! Naučíte se, jak postavit jednotlivé kúry v našich segmentech vlasové péče a poskytnout klientům ve vašem salonu ten nejkvalitnější zákaznický zážitek!

FESTIVALOVÉ ÚČESY

Motto semináře:
Buďte kreativní s letošními výjimečnými účesy. Naučte se nové festivalové zaplétané účesy a tipy ze sociálních médií pro získání nových sledujících fanoušků.
Popis semináře:
Skvělé účesy poutají pozornost! Naučte se rychlé stylingové techniky a copy pro troufalé účesy vašich klientek chystajících se na festival, nebo jen pro to, abyste na sebe upozornili na internetu. Získávejte nové fanoušky a sledující díky nápadným výsledným lookům: navýšíte tím počty těch, kdo vás dále doporučí.

SLUŠIVÉ ŘEŠENÍ NA MÍRU

Motto semináře:
Naučte se vytvořit správný střih pro každý tvar obličeje.
Popis semináře:
Prozkoumejte své tvůrčí schopnosti inovovat pomocí nových tvarů a návrhů a naučte se je používat ve své každodenní praxi v salonu. Nechte svou kreativitu plynout díky tomuto inspirativnímu přístupu k moderním střihům.

SALON EMOTION

Motto semináře:

Jste celý den u křesla a na propagaci a rozvoj svého salonu už vám nezbývá ani síla, ani čas? Věnujte nám jeden den a budete odcházet s konkrétním plánem, jak rozvíjet svůj salon.

Popis semináře:

Pokud si kladete otázky, jak: 

 • mít spokojené a vracející se klienty
 • si ocenit svoji vlastní práci a nacenit si služby
 • získat nové klienty
 • komunikovat s klienty, abyste odhalili jejich přání
 • upravit salon, aby byl moderní a funkční, a to včetně osvětlení a výmalby
 • a co dělat, aby vás zákazníci vnímali jako opravdové profesionály, 

pak je workshop Salon Emotion tou správnou volbou ! 

DIGITAL TALENT

Popis semináře:

Vytvoříte a správně nastavíte byznys účty vašeho salonu na nejdůležitějších platformách pro salony – Facebooku, Instagramu a GoogleMyBusiness. Ukážeme vám nejnovější trendy a jaký potenciál mají tyto platformy pro salon. Dáme vám základní tip, jak správně fotit, na jaký obsah se zaměřit a jak napsat poutavý text. Po ukončení možnost individuální konzultace a pomoc s nastavením platforem. 

SOCIÁLNÍ MÉDIA OČIMA KADEŘNÍKA

Motto semináře:

Připojte se s námi! 

Popis semináře:

Chcete se dozvědet jak využít sociální sítě ke svému růstu? Jak se orientovat v jednotlivých platformách a správně je používat, aby vám to nezabralo příliš času? Připojte se k našemu novému semináři, kde získáte jednoduché tipy, jak skrz sociální sítě můžete zviditelnit  váš salon či práci.

REDKEN

PRO KADEŘNÍKY

VZDĚLÁVEJTE SE S NÁMI I ONLINE

Přidejte se do naší FB skupiny REDKEN PRO KADEŘNÍKY a sledujte Instagram POWERNETWORK_CZSK a buďte součástí Redken komunity, aktuálního dění, vzdělávání a inspirace.

#JSEMREDKEN
#REDKENCZSK

VZDĚLÁVACÍ

PLATFORMA

NEJVĚTŠÍ ONLINE komunita
L‘ORÉAL ACCESS

Vzdělávání a rozvoj kadeřníků odkudkoliv a kdykoliv — 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Sledujte lokální obsah, ale i inspiraci ze zahraničí s Redken a dalšími značkami.

Access vzdělávání pro kadeřníky online