KDYŽ JE PERFEKTNÍ FOUKANÁ HRAČKA

banner

Foukaná je základ. Neexistuje klient, který by salon po službě opouštěl bez čerstvě vyfoukaných vlasů. Dobře vyfoukané vlasy jsou lesklejší, hladší a vlasy i pokožka hlavy zdravější. Jakákoli sebemenší vlhkost může podporovat nerovnováhu vlasové pokožky a způsobit tak řadu problémů jako je citlivost, svědění, lupy a další. 

Co když zážitek z foukané může být ještě lepší? Proto máme 3 nové produkty, které z klasické foukané vykouzlí PERFEKTNÍ FOUKANOU, kterou vytvoříte snadno, rychle a vydrží ještě déle. 

QUICK BLOWOUT PRO RYCHLEJŠÍ A HLADŠÍ FOUKANOU

První krok k perfektní foukané je jednoznačně Quick Blowout, který aplikujeme do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Sprej lehké konzistence se snadno nananáší a vlasy okamžitě provoní citrosovými, květinovými a dřevitými tóny. Příjemná vůně vlasy provoní a vydrží po celý den. Dvoufázové složení olejové a vodní složky zkracuje a minimalizuje dobu foukání, vlasy zároveň vyživuje a chrání před teplem do 230°C. Vlasy jsou uhlazené, hladší a lesklejší.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO S REDKEN ARTISTKOU, JAK PRODUKT FUNGUJE V PRAXI A JAK HO SPRÁVNĚ POUŽÍVAT.

BIG BLOWOUT PRO OKAMŽITÝ OBJEM A DLOUHODRŽÍCÍ TEXTURU 

Jemný gel Big Blowout kombinujeme s Quick Blowout nebo aplikujeme samostatně do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Jemné gelové složení se okamžitě vstřebává do vlasů bez vedlejšího efektu lepivosti či nánosu produktu na vlasech. Produkt jako mávnutím kouzelného proutku zmizí ve vlasech beze stopy. Výsledný efekt ale stojí za to.

Poskytuje okamžitý viditelný objem, dlouhotrvající texturu a fixaci foukané s hedvábným finišem. Vlasy jsou přirozeně pružné, vyhlazené a lesklé, ale přitom v plném objemu. Mimo to Big Blowout chrání vlasy před teplem do 230°C a možným krepatěním. 

SUCHÝ ŠAMPON DEEP CLEAN OSVĚŽÍ JAKÝKOLI ÚČES PRO DALŠÍ DNY

V posledním kroku aplikujeme suchý šampon Deep Clean do suchých vlasů, buď ihned po vyfoukání pro dodatečný objem a dlouhotrvající účes bez mytí nebo může klient použít doma pro osvěžení účesy na několik dalších dnů.

Suchý šampon Deep Clean díky účinnému složení s rýžovým škrobem absorbuje mastnotu z vlasů a vlasové pokožky a prodlužuje tak dobu mezi mytím. Mimo to dodává vlasům svěžest, objem a texturu, která trvá i několik dní po umytí. Suchý šampon může být aplikován kdykoli během dne a to i několikrát za den. Ráno pro pomoc s vytvořením a osvěžením stylingu nebo večer pro absorbování mastnoty. Suchý šampon vlasový styling nepoškodí ani nenaruší, naopak zvýrazňuje texturu, objem a příjemně osvěžuje.