NOVÁ GENERACE PERMANENTNÍCH BAREV

banner

REVOLUCE V BARVENÍ S COLOR GELS OILS!

Color Gels Oils je řada tekutých permanentních barev na vlasy s nejnovějším a nejmodernějším patentovaným složením, které bylo vyvinuté v laboratořích Redken. Jde o novou řadu monochromatických barev bez amoniaku, silikonů a parfemace.​ Color Gels Oils pozdvihly permanentní barvu​ na zcela novou úroveň.

JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE, KTERÁ MĚNÍ PRAVIDLA

Nespokojte se jen s dokonalým krytím,​ dopřejte vlasům výživu a lesk!​

  • EFEKT OMLAZENÍ VLASŮ:​ Color Gels Oils vaše vlasy omlazují protože poskytují o 30 % intenzivnější péči a o 78 % větší lesk.
  • AŽ 100% KRYTÍ ŠEDÝCH VLASŮ​: Všechny rodiny barev mají hnědý až světle hnědý základ, který je ideální pro krytí šedin a garantuje až 100% krytí u všech odstínů s výjimkou Clearu. Díky tomu dosáhnete ve všech odstínech sytých a saturovaných výsledků.
  • 2% OLEJ Z MERUŇKOVÝCH JADER​: Olej z meruňkových jader je složka běžně používaná v produktech vlasové péče, která zvyšuje uhlazení vlasového vlákna a vyživuje vlasy.
  • BEZ AMONIAKU​: Namísto zásaditého systému s amoniakem využívají Color Gels Oils činidlo MEA pro příjemnou vůni.
  • PŘILNAVOST K VLASŮM​: Color Gels Oils se vyznačují vysokou přilnavostí k vlasu,​

takže během aplikace nestékají.

JAKÉ JSOU BENEFITY?

  • JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ​: I přes komplexní složení barev je práce s barvami Color Gels Oils stejně snadná jako práce s jinými barvami.  Tekutá textura mnohem snáze saturuje vlasy, ​bez ohledu na typ vlasů – ať jsou vlnité nebo kudrnaté, tekutá barva zvládne vše.
  • APLIKACE: Barvy Color Gels Oils míchejte v poměru 1 : 1 s vyvíječem Pro-Oxide o síle 10, 20, 30 nebo 40 vol. Doba působení je stejná jako u barev Color Gels Lacquers. Pro aplikaci barev Color Gels Oils můžete použít obě metody: misku a štětec nebo aplikátor.​
  • RYCHLOST: Díky aplikátoru můžete urychlit aplikaci barvy​.
  • PŘESNOST: Při použití misky a štětce získáte maximální kontrolu,​ kterou potřebujete v těch nejnáročnějších situacích.
  • VÝBĚR: Díky Shades EQ, Shades EQ Bonder Inside, Color Gels Lacquers, Color Gels 10Minute a nyní i Color Gels Oils si barvy s tekutou texturou oblíbíte při všech barvicích službách.​

NALAĎTE SE NA ATMOSFÉRU REDKEN A PODÍVEJTE SE NA KRÁTKÉ VIDEO Z EVENTU, KTERÝ PROBĚHL PŘI PŘÍLEŽITOSTI UVEDENÍ NOVÝCH PERMANENTNÍCH BAREV COLOR GELS OILS!

REDKEN GET INSPIRED EVENT 2023

ZJISTĚTE VÍCE A VZDĚLÁVEJTE SE ONLINE S ACCESS

Každý měsíc nová videa pro vzdělávání z pohodlí domova. Odkudkoli, kdykoli a s kýmkoli. Již nyní nové video na novinku COLOR GEL OILS a spoustu dalších online školení na barvy, vlasovou péči i styling. Teroretické, ale i praktické ukázky.

CHCI ZAČÍT SLEDOVAT