NOVOROČNÍ SETKÁNÍ 2020

banner

Společně #JSMEREDKEN 

 

Spojuje nás nejen vášeň k našemu řemeslu, Redken srdce, vzdělávání nebo kreativní duch, ale i společná setkání a vzájmená inspirace! Začátek roku jsme tedy nemohli nastartovat nijak jinak než eventem, který opět stmelil náš Redken tribe v České republice a na Slovensku, ba dokonce zavedl nás do atmosféry Fashion Weeků, které jsou od svých počátků součástí DNA Redken.

Koncem ledna vládla v naší pražské Redken Akademii především dobrá atmosféra a také pořádná dávka inspirace z Fashion Weeků v podání speciálního hosta Štefa Ralbovského (@stefralbovsky) – rodáka ze Slovenska, který za námi přiletěl až z Dánska, v němž v posledních letech působí jako hair-artist a autor mnoha projektů v rámci světově známých magazínů.

"Vyštudoval som KINKI KAPPERS, kde som sa oboznámil s technikami strihania a farbenia. Od malička ma zaujímala móda a rôzne premeny. Bol som vždy nadchnutý tým, ako sa dá výzor človeka zmeniť malými vecami, ako je napríklad styling, farba vlasov alebo strih. Mal som možnosť byť „chef de cabine“ par sezon pre Amsterdam Fashion week. Zúčastnil som sa Fashion weekov v Miláně, Londýne, Paríži, Berlíne. Veľkou inšpiráciou je pre mňa Guido Palau, ktorý je globálny kreatívny riaditeľ pre Redken. V stylingu mám rád ženskosť, geometrické tvary, textúru."

Na programu byla nejen inspirativní show, kde nás Štef Ralbovský obohatil o svoji expertízu a vášeň v oblasti Redken stylingu, ale také společný networking, dobré jídlo, pití a v neposlední, ale neméně důležité řadě fotokoutek, jenž je důležitým doplňkem našich lokálních i mezinárodních eventů!

REDKEN ❤ YOU