ONLINE EVENT – REDKEN POWER NETWORK

banner

VÍTEJ NA NAŠEM PRVNÍM VIRTUÁLNÍM ONLINE EVENTU – REDKEN POWER NETWORK! Protože se s vámi, našimi Redkeňáky, stále nemůžeme vídat na našich tak oblíbených eventech osobně, rozhodli jsme se být pospolu alespoň ONLINE! Začátkem března jsme proto odstartovali s naším prvním eventem, který se odehrál v online prostředí z NEW YORKEM pulzující virtuální místnosti prostřednictvím živého vysílání na FB skupině REDKEN PRO KADEŘNÍKY. Co bylo hlavním tématem?

Rok 2021 je plný změn. Nejen, že jsme začátkem roku posunuli své hranice digitalizace s uvedením nové webové stránky Redken a mezinárodní vzdělávací platformy ACCESS zase o velký kus dál, ale ty další a největší změny nás teprve nyní čekají. Na pořadu dne, tedy hlavním tématem našeho prvního virtuálního online eventu, byla KOMPLETNÍ RENOVACE VLASOVÉ PÉČE REDKEN A NEJVĚTŠÍ UVEDENÍ TOHOTO ROKU – NEJKONCENTROVANĚJŠÍ A NEJKYSELEJŠÍ SYSTÉM PÉČE ACIDIC BONDING CONCENTRATE.

Děkujume vám všem, kteří jste u toho byli s námi, podpořili nás a obohatili celý event svými skvělými dotazy a pozitivní zpětnou vazbou. Vážíme si toho a těšíme se s vámi na další! Již brzy! ❤

Pusť si ZÁZNAM z našeho PRVNÍHO ONLINE EVENTU – REDKEN POWER NETWORK, ve kterém se dozvíš spoustu zajímavých novinek a událostí pro rok 2021!