PŘIDEJ SE K NAŠÍ INICIATIVĚ #ZASESPOLU

banner

Kadeřník je jako nejlepší přítel. Vidí v nás vždy jen to nejlepší a dělá vše pro to, aby nás tak viděli i ostatní. Kadeřník je nejen umělec, který dokonale pečuje o naše vlasy. Je to také podnikatel, který ke své práci potřebuje nás, své zákazníky. Jeden bez druhého prostě nemůžeme fungovat. A ačkoliv je pro nás zdraví a pocit bezpečí na prvním místě, snažíme se společně udělat maximum pro to, abychom se znovu mohli pravidelně setkávat v kadeřnických salonech a své vlasy svěřili bez obav do rukou našich kadeřníků. Právě proto vznikla iniciativa #zasespolu propojující kadeřnické salony se svými zákazníky.

Přemýšleli jste někdy, co pro VÁS znamená váš kadeřník? Tu samou otázku jsme totiž položili umělcům – kteří teď moc dobře ví, jak se cítí někdo, kdo nemůže tvořit. S jejich vzkazy jsme pak vyrazili za jejich kadeřníky. Jen jsme jim o tom dopředu neřekli… Jak to dopadlo? Podívejte se na video!

Jste kadeřník, zákazník kadeřnických salonů, kadeřník je váš neoddělitelný přítel, kamarád, parťák nebo zkrátka chcete pomoct tomuto odvětví vrátit se zpět do normálu a fungovat za předpokladu dodržování přísných hygienických pravidel? Přidejte se k iniciativě #ZASESPOLU a podpořte svůj salon jako místo, kde se cítíte bezpečně a kde chcete být. 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA www.zasespolu.pro nebo přímo ZDE.