REDKEN ARTIST CONNECTION MIAMI 2020

banner

Miami, Florida 5.-7.1.2020

Redken Artist Connection (RAC) Worldwide 2020 letos odstartovalo v neděli 5. ledna ve Fontainebleau v Miami Beach na Floridě. Tradiční třídenní konference spojuje již roky Redken Tribe a inspiruje naše Redken Artisty a kadeřníky po celém světě v nejnovějších trendech, službách a inovacích produktů, aby mohli i sami přenést dál svým kolegům a klientům na salonech. Více než 900 umělců, kadeřníků, artistů, školitelů a ambasadorů Redken se sjelo na toto krásné slunné místo, aby se inspirovali a vzdělávali od světových špiček ve svém oboru včetně Sam Villa, Ruth Roche nebo Chris Baran.

Tato jedinečná událost spojující globální síť Redken Artistů je obrovským zážitkem, kde sdílíme nové inovace značky, navzájem se inspirujeme a učíme. Klíčové jádro našeho Redken vzdělávání "LÉPE SE UČIT, LÉPE VYDĚLÁVAT A TÍM I LÉPE ŽÍT" vždy rezonuje po celou dobu RAC, přičemž všechny kurzy a semináře jsou zaměřeny na zdokonalování profesionála ve vzdělávání dalších kadeřníků v oblasti vedení businessu, sociálních médií a osobního růstu.

Tak a je to za námi a my se nemůžeme dočkat dalšího ročníku, který nás opět přenese do Redken světa plného energie, inspirace, vzdělávání a zážitků z amerického prostředí, jež k naší značce neoddělitelně patří. 

LEARN BETTER, EARN BETTER, LIVE BEST!