REDKEN PÉČE V NOVÉM!

banner

JSME ZALOŽENI ŽENOU, POHÁNĚNI VĚDOU A PŘEDEPSÁNI PROFESIONÁLY. Naše hlavní DNA, mise a pilíře se nemění, ba naopak – více posilují a upěvňují.

Redken stojí na pevných základech vědy a dědictví inovací již od roku 1960. Již tehdy se stal první značkou, která k vlasům přistupovala na základě vědeckého principu a vzorci zdravých vlasů, představující alfu a omegu vlasové péče dodnes: PROTEIN + HYDRATACE + KYSELÉ PH = ZDRAVÉ VLASY.

Náš průlomový výzkum přináší neustálé pokroky a posouvá nás dále a tento rok je toho důkazem! REDKEN PŘINÁŠÍ NA TRH VLASOVÉ PÉČE NOVOU IKONU – REVOLUČNÍ DESIGN OBALU našich produktů, který nejen podtrhuje jejich vědeckou a profesionální stránku, ale posouvá nás kupředu novým závazkům udržitelnosti. 

OBJEV S NÁMI NOVOU VLASOVOU PÉČI REDKEN – PRO KAŽDOU SALONNÍ SLUŽBU, PRO VŠECHNY TYPY A TEXTURY VLASŮ!

NOVÁ IKONA vlasové péče Redken otvírá nové příležitosti a nové výzvy. Jednou a velmi důležitou z nich je ZCELA NOVÝ ZÁVAZEK UDRŽITELNOSTI v podobě:

  • REDUKCE PLASTŮ: všechny obaly vlasové péče jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu,
  • SNÍŽENÍ UHLÍKOVÉ STOPY: produkty Redken jsou vyrobeny v našem závodě ve Florenci (Kentucky), kde solární pole poskytuje energii objemu 1,42 MW přes 4 140 solárních panelů, čímž ročně ušetříme 1324 tun CO2.

Naše produkty také získaly důležité ocenění – certifikaci CRADLE TO CRADLE, které představuje globální standard bezpečnějších a udržitelnějších výrobků cirkulární ekonomiky.

Obaly vlasové péče se pyšní také novým vzhledem, který se opět více přibližuje DNA naší značky – vědě a profesionální rovině. Každá lahev vlasové péče má:

  • NOVÝ TVAR, který byl inspirován laboratorní nádobou
  • NOVOU ETIKETU, na které zákazníci najdou zjednodušené sdělení týkající se předepsaného používání pro všechny typy a problémy vlasů
  • PROCENTO ÚČINNÝCH INGREDIENCÍ, které zdůrazňuje význam vyváženého pH pro zdravé vlasy
  • NOVÝ VYLEPŠENÝ ÚZÁVĚR, který více těsní

JSI READY? 

MY V REDKEN ANO, PROTOŽE ČERPÁME SÍLU Z VĚDY A ZNALOSTÍ NAŠICH KADEŘNÍKŮ A NAŠE PRODUKTY JSOU TÍM NEJLEPŠÍM ODRAZEM! NAŠIM POSLÁNÍM JE DODAT ŽENÁM ODVAHU  ZMĚNIT SVÉ VLASY, A TÍM I SVÉ ODHODLÁNÍ A POSTOJ V ŽIVOTĚ. VLASY SE STÁVAJÍ DOPLŇKEM  ÚSPĚCHU. JSOU NOSITELEM SEBEVĚDOMÍ, OSOBITÉHO STYLU A INDIVIDUALITY. 

CHCEME JEN TO NEJLEPŠÍ, NEBO NIC...A TY?

MORE POWER TO YOU! ❤

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ INFORMACE K NOVÉMU REDKEN NAJDEŠ ZDE: brand book 2021_CZ, brand book 2021_SK