Redken slaví 60 let!

banner

LETOS SLAVÍME 60 LET! Desítky let se značkou, která je od svých počátků popoháněna vědou, doporučením salonních profesionálů a produkty, jež byly stvořeny na základě znalostí pH vlasů a vlasové pokožky a expertízou v oblasti správného poměru proteinů a vody. JSME REDKEN, JSME ZNAČKA S KOŘENY A SRDCEM NEW YORKU. SPOJUJE NÁS INSPIRACE, INOVACE, VZDĚLÁVÁNÍ A VÁŠEŇ K NAŠEMU KADEŘNICKÉMU ŘEMESLU.

JAK VŠE ZAČALO?

Pro mladou herečku Paulu Kent (zakladatelku Redken), která měla jemné vlasy a citlivou pokožku, znamenaly odbarvené a natupírované účesy tehdejších 50. let utrpení. Neustále se potýkala s alergickými reakcemi způsobenými vlasovými produkty. Žádný dermatolog ani kadeřník jí však nebyl schopen pomoci. Kdykoliv položila otázku „Co je v tomto přípravku?”, dostalo se jí odpovědi: „Netušíme, nikdo nám to ještě nikdy nevysvětlil.“ V záblesku inspirace si pomyslela: „Musí existovat miliony dalších lidí, kteří by ocenili produkty, jež nevyvolávají alergické reakce. Profesionální kadeřníci potřebují znát chemické vlastnosti vlasů a pokožky, složení přípravků a jejich význam pro krásné, zdravé vlasy.“ Paula Kent založila společně se svým vlastním kadeřníkem a kosmetickým chemikem Jheri Reddingem firmu REDKEN (odvozeno od prvních tří písmen jejich příjmení – REDding a KENt).

Vytvořili produkty založené na 3 základních principech:

MÍRNĚ KYSELÉ pH (pH 4,5-5,5 PRO ZAJIŠTĚNÍ PŘIROZENÉ ROVNOVÁHY VLASŮ A POKOŽKY)

OBSAH PROTEINOVÝCH POLYPEPTIDŮ, KTERÉ NAHRAZUJÍ TO, CO BYLO VLASŮM ODEBRÁNO

POUŽITÍ PRODUKTŮ VÝHRADNĚ NA ZÁKLADĚ DOPORUČENÍ PROFESIONÁLNÍCH KADEŘNÍKŮ

#JSMEREDKEN

Za 60. let se Redken posunul o ohromný kus dál. To, na čem ale celá značka vznikla, jako je základní stavební kámen produktového portfolia, služeb a vzdělávání, však nadále zůstává u svých kořenů a u zakladatelky Pauly Kent, která již tenkrát naprosto změnila hru na trhu profesionální vlasové péče. Naše srdce vždy zůstává plné atmosféry a energie města NYC, globálního propojení a inspirace. Jsme oddáni Colormantře, která je s Redken natolik spojená a vzdělávání, prostřednictvím něhož našim salonním profesionálům pomáháme LÉPE SE UČIT, LÉPE VYDĚLÁVAT A TÍM I LÉPE ŽÍT. 

NAROZENINY SE NEOBEJDOU BEZ DÁRKŮ! 

 

Protože jsme se v této nelehké době nemohli společně sejít, rozeslali jsme před Vánocemi dárky ke kulatému výročí alespoň prostřednictvím našeho virtuálního Redken Santy. Jsme rádi, když vám můžeme dělat radost a doufáme, že jí bude v roce 2021 o mnoho více a uvidíme se s vámi – kadeřníky i osobně! ❤

❤ ❤ ❤