REDKEN SYMPOSIUM ON TOUR

banner

Zúčastněte se historicky první evropské soutěže GLOSS BOSS AWARDS 2024 v rámci REDKEN SYMPOSIUM ON TOUR v Berlíně 5. -6. 5. 2024 a vyhrajte výlet do NYC a mnoho dalšího! Ukažte, co ve Vás je.

GLOSS BOSS AWARDS 2024 je jedinečnou soutěží v barvení, které se můžete zúčastnit zdarma, výrazně se rozvíjet, vyměňovat si nápady s profesionálními kolegy a odborníky a odnést si spoustu výhod / výher.

Objevte zajímavé kategorie, nechte se inspirovat, staňte se součástí evropské sítě SHADES EQ NETWORK.

3 SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

1 VAŠE SOUTĚŽNÍ REELS/FOTO

1 LOKÁLNÍ KOLO CZSKHUN 11.4.2024 V PRAZE

1 VÍTĚZ V KAŽDÉ KATEGORII, KTERÝ POSTOUPÍ DO EVROPSKÉHO FINÁLE 5-6.5.2024 V BERLÍNĚ

VÝHERCE EVROPSKÉHO KOLA ČEKÁ ZÁJEZD DO NEW YORKU A MNOHO DALŠÍHO

REDKEN SYMPOSIUM ON TOUR

JAK SE MŮŽETE ZŮČASTNIT?

  • Vyberte si jednu nebo více kategorií, ve které budete soutěžit.
  • Vytvořte na modelce kreativní a dokonalý look, dle kritérií uvedených ve Vámi vybrané kategorii.
  • Zveřejněte PŘED a PO na Vašem Instagramu v podobě fotek nebo Reels (nesmí se jednat o story) a uveďte použitou směs/odstíny/ produkty a požadované soutěžní hastagy:

#SEQGLOSSBOSS2024

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB

#REDKENCZSK a označte profil @POWERNETWORK_CZSK

 

A jeden z následujících hastagů, dle vybrané kategorie:

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB_BLONDING

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB_BRUNETTE

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB_TEXTURE

V PŘÍPADĚ VAŠÍ ÚČASTI SI NEZAPOMEŇTE ZAPSAT DO DIÁŘE DŮLEŽITÉ TERMÍNY:

V jaké kategorii můžete soutěž?

GLOSS BOSS BLONDING 2024

V této kategorii mají účastníci za úkol vytvořit působivý blond look! Je na vás, zda se rozhodnete soutěžit se snovou balayage, dechberoucími babylight efekty nebo svým vlastním osobitým blond výtvorem. Očekává se od vás fascinující blond, která se leskne a září (60 % vlasů by mělo být ve výšce tónu 7-10). Celý look musí být vytvořen s pomocí produktů Redken. Nejsou povoleny výčesy ani zapletené účesy, ani syntetické vlasy, příčesky, prodloužení vlasů apod. Kromě toho by vlasy měly být ve výborném stavu a celkový vzhled barvy, střihu a stylingu by měl vzájemně ladit. Při hodnocení nebude přihlédnuto k barevné retuši vytvořené pomocí softwarových programů nebo umělé inteligence. Porotci hledají BLOND LOOK, který by se mohl vyjímat na obálce módního časopisu nebo na červeném koberci.

DŮLEŽITÉ! POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ HASHTAGY:

#SEQGLOSSBOSS2024

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB_BLONDING

#REDKENCZSK

a označte profil @POWERNETWORK_CZSK

GLOSS BOSS BRUNETTE 2024

V této kategorii mají účastníci za úkol vytvořit působivý brunette look! Je na vás, zda se rozhodnete zahrnout do svého looku čokoládové, kávové nebo načervenalé tóny a odlesky. Kombinujte hnědé odstíny v rozmezí od 6 do 2, povoleno je to, co se vám líbí, a vytvořte svou drahou brunette barvu ve výšce tónu 4-7. Celý look musí být vytvořen s pomocí produktů Redken. Nejsou povoleny výčesy ani zapletené účesy, ani syntetické vlasy, příčesky, prodloužení vlasů apod. Kromě toho by vlasy měly být ve výborném stavu a celkový vzhled barvy, střihu a stylingu by měl vzájemně ladit. Při hodnocení nebude přihlédnuto k barevné retuši vytvořené pomocí softwarových programů nebo umělé inteligence. Porotci hledají přesvědčivý BRUNETTE LOOK, který vyniká svou bohatostí a leskem.

DŮLEŽITÉ! POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ HASHTAGY:

#SEQGLOSSBOSS2024

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB_BRUNETTE

#REDKENCZSK

a označte profil @POWERNETWORK_CZSK

GLOSS BOSS TEXTURE 2024

V této kategorii můžete prokázat svou schopnost dokonale předvést své dovednosti v oblasti kudrnatých či vlnitých vlasů. Ukažte s barvami SHADES EQ a COLOR GELS OILS, že na kudrnatých či vlnitých vlasech lze dosáhnout harmonického a dechberoucího celkového vzhledu barvy a TEXTURY (je povoleno jakékoli rozmezí / výška tónu 10-4). Celý look musí být vytvořen s pomocí produktů Redken. Nejsou povoleny výčesy ani zapletené účesy, ani syntetické vlasy, příčesky, prodloužení vlasů apod. Kromě toho by vlasy měly být ve výborném stavu a celkový vzhled barvy, střihu a stylingu by měl vzájemně ladit. Při hodnocení nebude přihlédnuto k barevné retuši vytvořené pomocí softwarových programů nebo umělé inteligence. Porota bude hodnotit vitalitu, lesk a módní styl TEXTURY a její odpovídající barvu.

DŮLEŽITÉ! POUŽIJTE NÁSLEDUJÍCÍ HASHTAGY:

#SEQGLOSSBOSS2024

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB

#SEQGLOSSBOSS_CZECHHUB_TEXTURE

#REDKENCZSK

a označte profil @POWERNETWORK_CZSK

VAŠE DOKONALÉ LOOKY NEZAPOMEŇTE NAHRÁT NA VÁŠ INSTAGRAMOVÝ ÚČET V OBDOBÍ OD 1. ÚNORA DO 15. BŘEZNA

25. BŘEZNA 2024 BUDOU NA NAŠEM INSTAGRAMOVÉM ÚČTU @POWERNETWORK_CZSK VYHLÁŠENI VÍTĚZOVÉ, KTEŘÍ BUDOU VYBRÁNI ODBORNOU POROTOU (5 ZA DANOU KATEGORII).
VŠECH 15 FINALISTŮ POSTOUPÍ DO LOKÁLNÍHO FINÁLE, KTERÝ SE BUDE KONAT V PRAZE 11.DUBNA 2024.
A KDE BUDE VYBRÁN 1 VÍTĚZ ZA DANOU KATEGORII, KTERÝ POSTOUPÍ DO EVROPSKÉHO FINÁLE 5-6.KVĚTNA 2024 V BERLÍNĚ.

PŘIDEJTE SE KE KOMUNITĚ SHADES EQ GLOSS BOSS A STAŇTE SE PŘÍŠTÍM GLOSS BOSSEM 2024!