REVOLUČNÍ SHADES EQ BONDER INSIDE

banner

BARVA, KTERÁ SE CHOVÁ JAKO PÉČE

Je to již více jak 38 let kdy Redken ohromil celý svět první kyselou a demi-permanentní barvou na vlasy navrženou tak, aby vyrovnávala vlasové pH a uzavírala vlasovou kutikulu.

Nikdo nechce trávit v salonu zbytečně mnoho času. TÓNOVÁNÍ, OŽIVENÍ, LESK A KOREKCE BARVY V JEDNOM KROKU S SHADES EQ? Ano, během pouhých 20 minut!

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE SHADES EQ

 • KYSELÁ DEMI-PERMANENTNÍ BARVA NA VLASY nabízí šetrné zpracování vlasů pro vynikající kondici a lesk. Kyselé složení Redken barev vyrovnává přirozené pH vlasů a pokožky. Během služby v salonu jsou vlasy vystaveny zásaditému prostředí (dokonce i voda je lehce zásaditá), ale přirozené pH vlasů je mírně kyselé. Pouze v tomto prostředí mohou být vlasy a pokožka maximálně zdravé.
 • SLOŽENÍ BEZ AMONIAKU je velice šetrné k vlasů a během barvení se navíc vyhneme nepříjemného zápachu, který obvykle barvy na vlasy doprovází. 
 • VIDITELNÁ PÉČE A LESK – Umíte si představit, jak lesklé budou vaše vlasy po službě Shades EQ? Pšeničné aminokyseliny obsažené ve složení pomáhají vyživovat, regenerovat a hydratovat vlasy tak, že se jen lesknou zdravím. Okamžitě a viditelně!
 • ŠIROKÁ ŠKÁLA ODSTÍNŮ umožní libovolné míchání odstínů do barevných variant, jaké si jen dokážete představit. Probuďte v sobě umělce a vytvářejte trendy odstíny na přání klientů.
 • TEKUTÉ SLOŽENÍ poskytuje velice snadnou a rychlou aplikaci. Čas je cenná komodita a se Shades EQ ho lze snadno ušetřit. Nanesení během minutky + působení 20 minut = nádherná barva během okamžiku. 

Najděte svůj REDKEN SALON.

A TEĎ NĚCO PRO KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZESVĚTLOVANÉ A VELMI ZCITLIVĚLÉ VLASY.

Na těchto vlasech barva špatně drží a velmi těžko se rovnoměrně aplikuje. Vlasy jsou citlivé a poškozené. Takové vlasy vyžadují péči navíc, která by během barvení měla být přidána. A proto Redken přichází s inovativní novinkou která já odpovědí na otázky:

INTENZIVNÍ ZESVĚTLENÍ BĚHEM 1 NÁVŠTĚVY SALONU V KRATŠÍM ČASE NEŽ JSTE ZVYKLÍ?

A MAXIMÁLNĚ ZDRAVÉ VLASY V JEDINÉM KROKU ZÁROVEŇ?

REVOLUCE OBLÍBENÝCH BAREV REDKEN SHADES EQ JE TU! „Barva, která se chová jako péče, ale nyní navíc vylepšená o složku, která ozdravuje vlasy s ještě lepší pigmentací.

POSOUVEJME HRANICE ZDRAVÝCH VLASŮ! Ikonické tekuté, kyselé demi-permanentní barvy Shades EQ – poprvé obsahující technologii Bonderu. Tato barva bez amoniaku nyní tónuje, dodává lesk a navíc posiluje vlasová vlákna a tím i celkové zdraví vlasů.

A ve kterých salonech vědí, co je pro vlasy nejlepší? Dokonalé odstíny a současně maximální zdraví v REDKEN SALONECH.

A CO PŘINÁŠÍ BONDER TECHNOLOGIE?

 • Podporuje celistvost vlasových vazeb
 • Vyrovnává přirozené vlasové pH v průběhu a po skončení barvení
 • Obnovuje vlasové vazby
 • Chrání a posiluje vlasové vazby

JAKÉ NOVÉ ODSTÍNY PŘIBYDOU K AKTUÁLNĚ ŠIROKÉ ŠKÁLE ODSTÍNŮ, ZE KTERÝCH MŮŽETE VYMÍCHAT LIBOVOLNOU BARVU NA MÍRU?

ÚČINNÉ INGREDIENCE, PO KTERÝCH TOUŽÍ KAŽDÉ VLASY

Nové Shades EQ bonder inside obsahuje kyselinu citrónovou a taurin, který redukuje zásadité PH po zesvětlení a pomáhají zcitlivělý vlas chránit. Zcitlivělé vlasy mají klientky jako následek opakovaných chemických služeb na vlasech, které využívají zásadité produkty. Když jsou disulfidové vazby vlasu narušeny, dochází k tvorbě kyseliny cysteové, která oslabuje proteinové řetězce, a to má za následek extrémně oslabené a zcitlivělé vlasy.

Účinné látky obsažené v těchto tonerech chrání disulfidové vazby vlasu po chemickém procesu jako je barvení či zesvětlování a zabraňuje tak tvorbě kyseliny cysteové. Posilují vodíkové vazby uvnitř vlasového vlákna a zanechávají vlasy zdravé a lesklé.

APLIKACE A MÍCHÁNÍ

 • Standartní účinek – 20 min při pokojové teplotě
 • Mícháme 1:1 s tekutým nebo gelovým vyvíječem Shades EQ Processing Solution
 • Vytváření nových variant odstínů – je možné mezi sebou míchat všechny libovolné odstíny Shades EQ a Shades EQ Bonder Inside
 • Pro optimální účinek působení bonderu, doporučujeme míchat mezi sebou pouze odstíny obsahují bonder - Shades EQ Bonder Inside

VÝSLEDEK A BENEFITY SHADES EQ BONDER INSIDE

 • Větší zpevnění zcitlivělých a zesvětlovaných vlasů
 • Zvýšená kvalita a zdraví vlasů po zesvětlování
 • Vyšší síla pigmentu, zářivější lesk vlasů a lepší barevný výsledek
 • Tónování, ochrana a zpevnění v jednom kroku
 • Lepší vyrovnání vyváženého pH pro stabilitu vlasového vlákna a jeho těsnější uzamčení
 • Redukce pórovitosti pro lepší distribuci barvy a snadnější rozčesávání
 • Příjemná vůně pro relaxaci během barvení

PROTOŽE ZDRAVÉ VLASY, JSOU KRÁSNÉ VLASY.

Každý přidaný bonder si počítá. Zcitlivělé vlasy je potřeba chránit nejenom během barvení, ale také během zesvětlování a finálního mytí a péče. Pokud chceme, aby klientky odcházeli spokojený a s tím nejvyšším standardem, jaký mohou u kadeřníka dostat, používejte Redken produkty obsahující bonder a tím automaticky přidávejte bonder v každém kroku.

1. ZESVĚTLUJTE S FLASH LIFT BONDER INSIDE

Díky bonderu během zesvětlování chráníte silné/sirné vlasové vazby. Vlasy chraňte, a přitom zesvětlujte až o 8 výšek tónů. Vlasy jsou tak v bezpečí před poškozením, ztrátou pevnosti a lámáním vlasů.

2. TÓNUJTE, OŽIVUJTE A DODÁVEJTE LESK S SHADES EQ BONDER INSIDE

Bonder během barvení obnovuje, zpevňuje slabé vlasové vazby a zároveň vyrovnává pórovitost. To vlasy ozdravuje, zaručuje rovnoměrnou distribuci barvy, silnější pigmentaci a zářivější lesk.

3. DOPLNĚNÍ CHYBĚJÍCÍHO PROTEINU A HYDRATACE

Profesionální pečující ošetření Acidic Concentrates na míru každému typu a textuře doplňuje do vlasů protein a hydrataci. Kompletně transformuje a navrací zdraví všem typům vlasu. Dokonce I ty nejnáročnější a nejvýrazněji poškozené vlasy dokáže znovu obnovit, vyživit a regenerovat.

Sleduj online event Shades EQ Bonder Inside, kde se dozvíš spoustu informací nejenom o této revoluční novince, ale i mnoho inspirací, tipů a triků k uvedení.