STŘIHATON

banner

STŘÍHÁME PRO DOBROU VĚC!

Dobročinná událost Redken Střihaton se již od roku 2010 koná každým rokem na několika místech České republiky a na Slovensku. V rámci tohoto „kadeřnického maratonu“ stříhá několik desítek kadeřníků po celý den bez nároku na honorář a vystříhanou částku věnují vybrané neziskové organizaci, které aktuálně Redken pomáhá. V rámci tohoto krásného projektu se setkávají vždy ty nejlepší kadeřnické špičky.

Z HISTORIE STŘIHATONU ANEB JAK TO CELÉ ZAČALO...

Dobročinná akce Redken Cut-A-Thon (počeštěná na Redken Střihaton) se ve Spojených státech konala už dříve, avšak v roce 2010 byla rozšířena do celého světa, a to u příležitosti 50. výročí od založení značky Redken. V každé zemi byla zvolena jedna místní dobročinná organizace či instituce, které se výtěžkem ze Střihatonu pomohlo. Kadeřníci totiž v rámci tohoto dne stříhají bez nároku na honorář. Pro velký zájem ze strany klientů i kadeřníků pořádá značka Redken v Čechách a na Slovensku tuto akci dále každý rok a daří se nám vybírat stále rekordnější částky. 

KOMU POMÁHÁME?

Od svého počátku jsme již navázali spolupráci s mnohými sdruženími a subjekty, mezi které patří například nadační fond Světluška, dětské rozštěpové centrum Fakultní nemocnice Vinohrady, chráněné bydlení Sluneční Domov v Dolních Počernicích, sdružení Pferda poskytující sociální služby dospělým s mentálním postižením, Arkadie, Pomoc jeden druhému, Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny, Elpida, Dolmen, Klub svobodných matek nebo Svetielko pomoci.

KDO SE ZÚČASTNÍ?

Již od úplných počátků náš dobročinný maraton ve střihu expanduje za hranice českých a slovenských Redken Akademií. Jsme pyšní na salony Redken, které jdou v pomoci druhým ještě o krok dál a rozhodly se uspořádat Střihaton přímo u sebe na domácí půdě – v salonech. Díky nim můžete Střihaton podpořit také například v Českých Budějovicích, Liberci, Teplicích, Košicích nebo Nových Zámcích. 

BUĎ SOUČÁSTÍ DALŠÍHO STŘIHATONU! SLEDUJ NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE.