artist image
Zpět

Jana Burdová

REDKEN ART DESIGNER

Je držitelkou tří titulů Haidresser of the Year Czech & Slovak a Hall of Fame 2013. Pravidelně se účastní mezinárodní soutěže AIPP Paris, největší úspěch se jí povedl 2010 – třetí místo Women Comercial Category. Jana se pravidelně vzdělává v týmu Sassoon Academy v Londýně. Její trenérkou je Silvie Salerno a týden v roce pracuje s mezinárodním šéfem Akademie Markem Hayes. Od roku 2011 spolupracuje se značkou Redken na pozici Redken Art Designer. Podílí se na vytváření image značky v České republice a komunikuje s kadeřníky a veřejností o správné péči o zdravé vlasy. Se svým týmem vytváří kolekce účesů a ovlivňuje vývoj a vnímání účesových trendů. Dvacet let se věnuje vzdělávání kadeřnických odborníků v Čechách i v zahraničí.

Odkud pocházíte?

Teplice

Kdy jste se stala kadeřnicí?

1992

Co vám přináší spolupráce s Redken?

Vzájemnou spolupráci – spolu jsme silnější.

Proč jste se rozhodla stát kadeřnicí?

Pouze shoda náhod.

V čem jste ve své práci dobrá?

Snažím se dělat věci nejlépe jak dovedu a to ve všech ohledech a na všech úrovních. Mou silnou stránkou je potřeba porozumět všemu, co vytvářím a schopnost předat to dál.

Jaké současné styly a trendy jste si oblíbila?

Anglická škola precizního vytváření tvaru účesu střihem.

Bez jakých Redken produktů si neumíte svůj život představit?

Bez Chemistry systému, který umí nejúčinněji znovu vystavět poškozený vlas. Tento systém dosud není žádnou jinou značkou překonán.

Jaké tipy nebo triky doporučujete klientům pro péči na doma?

Vnímat své vlasy jako orgán svého těla a podle toho o ně pečovat.

Sledujte Janu