BLONDMANTRA

banner

Kompletní portfolio profesionálních produktů a barvicích systémů pro blond na míru každé klientce.

Udržení zdravých vlasů během služeb zesvětlování se odvíjí od používání těch správných produktů a péče. V Redken pro vás máme řešení a tip, jak na to!

FLASH LIFT & FLASH LIFT BONDER INSIDE 

Nenahraditelný pomocník každého vlasového experta. Zesvětlí vlas až o 8 výšek tónu a zároveň mu dodává provitamín B5. Snadno se používá a díky volitelné a beprašné konzistenci je ideální pro melíry i celkové zesvětlení. Tento systém přináší vlasům výživu a vysoký lesk. Flash Lift Bonder Inside v sobě navíc obsahuje technologii pro ochranu vazeb. Krásné a zdravě vypadající vlasy klientek i po procesu zesvětlování tak zůstávají samozřejmostí.

SHADES EQ GLOSS

Barvy, které se chovají jako péče. Barvicí systém s celou řadou odstínů pro nekonečné blond možnosti pomáhá díky své technologii vyrovnat vlasové pH (VÍCE O REDKEN COLORMANTŘE ZDE). Je vhodný ke korekci, pro tónování, oživení barvy a lesk.

COLOR EXTEND BLONDAGE

Neutralizační péče pro salonní, ale i domácí použití. Řada (šampon, kondicionér a maska) díky ultrafialovým pigmentům neutralizuje nežádoucí žluté podtóny a prodlužuje tak krásný studený efekt po barvicí salonní službě ještě po dlouhou dobu.

BLONDE GLAM

Zesvětlující systém má krémové složení, které zhebčuje a zesvětluje vlasy do nejsvětlejších odstínů blond. Je dostupný ve dvou složeních, která umožňují dosáhnout zářivé blond všem typům vlasů.

Blonde Glam Pure Lightening Cream zajišťuje:

❤ rychlejší zesvětlení

❤ zesvětlení až o 7 stupňů

❤ lepší péči

OBJEV FLASH LIFT BONDER INSIDE – konzistence pro snadnou aplikaci