CHEMISTRY

banner

Hloubková kúra Redken Chemistry je uceleným systémem produktů, které poskytují intenzivní, okamžitou a dlouhotrvající péči.

S použitím unikátního složení vysoce koncentrovaných ingrediencí přináší Redken Chemistry „injekci“ intenzivní péče a zároveň obnovuje přirozené pH vlasu. Snadný 2 až 3 fázový postup začíná silnou „injekcí“ pro povzbuzení vlasové struktury a pokračuje s produktem pHix pHase, jež obsahuje Interlock Protein Network, s pomocí kterého uzamyká „injekci“ ve vlasu a uzavírá jeho kutikulu. Salonní službu je možné zakončit hloubkovou péčí v závislosti na diagnóze a přání klienta/klientky.

1. FÁZE 01: DÁVKA ENERGIE (SHOT): Koncentrovaná dávka specifických složek, které kompenzují chybějící komponenty ve vlasové struktuře. Zaměřují se zejména na nejobvyklejší potřeby vlasu: síla, ochrana, hebkost a uhlazení. Kombinací těchto Shotů je možné vytvářet péči na míru pro vlasy s různými potřebami.

2. FÁZE 02: UZAVŘENÍ (PHIX PHASE): Uzamkne ve vlase speciální složky a uzavře kutikulu. Obě pHix pHase 3,5 i 5,5 pH jsou založeny na technologii Interlock Protein Network, aby ve vlasu uzamkly speciální složky obsažené v Shotu, vyrovnaly pH a uzavřely kutikulu.

3. FÁZE 03: HLOUBKOVÁ PÉČE: Intenzivní péče pro vnější kutikulu. Ke každému Shotu existuje odpovídající hloubková péče, která přináší další regeneraci. Tento krok je volitelný, záleží, zda je další péče vyžadována. Každá z hloubkových péčí může být použita jako samostatně prodejný produkt. Hloubkové péče se dají míchat, lze z nich tedy vytvořit směs na míru vlasům s více potřebami.

SLUŽBA CHEMISTRY - INJEKCE INTENZIVNÍ PÉČE

Pro jaký typ vlasů je vhodná?

1. Jemné pro dodání objemu

2. Barvené pro prodloužení zářivosti barvy

3. Zcitlivělé, kterým chybí protein

4. Vlasy, které potřebují dodat hebkost

Jaký je její výsledný efekt? Zdravé, oživené a zregenerované vlasy

Jak dlouho efekt služby vydrží? 6 umytí 

V jaké zóně vlasu kúra Chemistry působí? kutikula vlasu