COLORMANTRA

banner

Využíváme unikátní systém barvení, který si zakládá na specifikách pH v konkrétních vlasových zónách.

BARVÍME VLASY JINAK

Redken Color Mantra využívá znalosti 2-3 vlasových zón, které přijímají barvu odlišně v závislosti na stavu a kondici vlasu. Porozumění zónám nám pomáhá zanechat vlasy zdravé, krásné a dokonale lesklé a dosáhnout rovnoměrných barevných výsledků.

ZÓNA 1

Tvoří ji přibližně prvních 1,5 cm vlasu (oblast odrostů).

APLIKACE BARVICÍHO SYSTÉMU COLOR GELS LACQUERS NEBO COLOR GELS OILS

ZÓNA 2

Navazuje na první zónu a představuje střední část vlasů.

APLIKACE BARVICÍHO SYSTÉMU SHADES EQ GLOSS NEBO SHADES EQ BONDER INSIDE

ZÓNA 3

Tvoří ji nadměrné porézní vlasy, které přesahují délku pod ramena. Ne všechny vlasy mají nutně tuto zónu. 

APLIKACE BARVICÍHO SYSTÉMU SHADES EQ GLOSS NEBO SHADES EQ BONDER INSIDE

 

Při dodržování Redken Colormantry se vlasová kutikula v zóně 1 působením zásadité barvy Color Gels Lacquers nebo Color Gels Oils uzavírá. V zóně 2 a 3 nedochází díky kyselým barvám Shades EQ k "bobtnání" vlasového vlákna a díky tomu zůstávají vlasy opečované s lepším uzavřením vlasové kutikuly. Právě proto jsou barvy Shades EQ mnohdy označované jako "barvy, které se chovají jako péče.

SPECIFIKA BARVICÍCH SYSTÉMŮ REDKEN

 

SHADES EQ GLOSS

BARVY, KTERÉ SE CHOVAJÍ JAKO PÉČE. Dlouhotrvající, nezesvětlující barva bez amoniaku, díky které získáte pocit regenerace, přinášející krásnou barvu s nepřekonatelným leskem a kvalitou vlasů. Shades EQ jsou jedinečné svou vysokou kosmeticitou a kyselým pH.

SHADES EQ BONDER INSIDE

Demipermanentní tekutá kyselá barva s technologií ochrany vazeb. Jemné nezesvětlující složení bez amoniaku dodává vlasům zpevnění, zářivý lesk a péči. Je vhodný a pomáhá zpevňovat i velmi zcitlivělé vlasy

COLOR GELS LACQUERS

Permanentní tekutá barva s nízkým obsahem amoniaku a rychlými, předvídatelnými výsledky v novém moderním pojetí, díky které dosáhnete  krásných saturovaných výsledků s vysokým leskem. Select Dye System obsahuje 100% oxidační, dlouhodržící barviva pro zafixování barvy a odolnost proti blednutí. S Color Gels Lacquers a Shades EQ máte k dispozici dokonalou dvojici tekutých barev pro až 100% krytí u kořínků a snadné osvěžení barvy v zónách 2 a 3.

COLOR GELS OILS

Permanentní barva bez amoniaku a silikonů s technologií na vodní bázi, které jako alkalické činidlo využívají MEA. Obsahují 2 % oleje z meruňkových jader pro hydrataci a výživu vlasů Nejen kryjí šediny, ale celkově vlasy působí omlazeně. Bez nežádoucí vůně, 100% krytí bílých vlasů. 

OBJEV SÍLU GELOVÝCH BAREV SHADES EQ & COLOR GELS!

 

Krytí a tónování v jediném jednoduchém procesu s dokonalou dvojicí gelových barev je ideálním řešením jak pro klientky/klienty, tak salonní profesionály – kadeřníky. 

CO SI ZAMILUJETE NA UNIKÁTNÍ DVOJICI SHADES EQ & COLOR GELS ?

❤ VYVÁŽENÉ pH PRO CO NEJZDRAVĚJŠÍ VÝSLEDKY

❤ 1:1 SHODY

❤ RYCHLÁ A SNADNÁ APLIKACE (aplikace je s gelovou barvou o 50 % rychlejší než u krému)

❤ NEPŘEKONATELNÝ LESK

SHERI DOSS O REDKEN COLORMANTŘE [EN]