HEATCURE

banner

Spojením jedinečného profesionálního nástroje a intenzivní regenerační kúry vznikla unikátní technologie Heatcure, která okamžitě obnovuje poškozené vlasy.

Salonní služba Heatcure Professional na míru od kadeřníka obnovuje poškozené vlasy. Speciální receptura s ošetřujícími látkami proniká hluboko přes vlasovou kutikulu až do středu vlasu – kortexu, což vede k regeneračním výsledkům, které mohou vydržet až 10 umytí. Salonní ozdravnou kúru lze navíc prodloužit díky doplňkové péči na doma, která funguje na podobném principu. Namísto profesionálního nástroje je produkt po otevření aktivován a ohříván pouhým vzduchem.

SALONNÍ SLUŽBA

Nástroj Heatcure Professional není ledajaká žehlička. Speciální jednofázové nastavení teploty přístroje Heatcure Professional je zvoleno tak, aby aktivovalo pečující látky (vosky a kationové kondicionéry) obsažené v produktu Heatcure Professional a zároveň zachovávalo obsah vody v produktu – to umožňuje látkám o vlasy pečovat namísto toho, aby vlasy pouze obalily. Umožní tak produktu pronikat kutikulou až ke kortexu, přičemž klientky mohou okamžitě vidět hladší, hebčí a snáze upravitelné vlasy, a to po dobu až 10 umytí.

SLOŽENÍ PRODUKTU HEATCURE PROFESSIONAL TREATMENT

Arganový olej – proniká do vlasového vlákna a vlas je tak hebší, měkčí a lesklejší

Arginin – má zvlhčující funkci, hydratuje

Sójové proteiny – uzamykají vlhkost ve vlasech a posilují je

Sepicap – látka aktivovaná teplem, která vlas chrání proti vnějším vlivům

Kationové kondicionéry – aktivují se teplem a proniknou kutikulou ke kortexu

KÚRA PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

INTENZIVNÍ SAMOZAHŘÍVACÍ KÚRA NA DOMA

Efekt služby Heatcure Professional mohou klientky prodloužit díky samozahřívací domácí hloubkové kúře Heatcure Professional Self-Heating Treatment, která se aktivuje vzduchem pár minut po otevření. Produkt se během této doby zahřeje a hned je možné jej aplikovat na vlasy, kde působí 5–10 minut. První samozahřívací technologie Redken obnovuje až jednoleté poškození povrchu vlasu.