SLUŽBA ABC

banner

Revoluční vlasová péče a služba do salonu ACIDIC BONDING CONCENTRATE, ve zkratce ABC, s sebou do rukou kadeřníků, ale i finálních zákazníků přináší KOMPLETNÍ TRANSFORMACI VLASŮ.

ACIDIC BONDING CONCENTRATE – ÚČINNÁ VLASOVÁ PÉČE PRO KOMPLETNÍ TRANSFORMACI 

Nová revoluční řada Acidic Bonding Concentrate (dále jen ABC) je odrazem neustálého pokroku a vývoje předních vlasových profesionálů v laboratořích Redken. NEJÚČINNĚJŠÍ, NEJKONCENTROVANĚJŠÍ A NEJKYSELEJŠÍ péče pro dokonalou obnovu, intenzivní péči a ochranu před blednutím barvy přichází na pomoc všem typům a texturám vlasů, dokonce i těm nejpoškozenějším a nejoslabenějším po mechanickém či chemickém procesu. 

JAKÁ JE TECHNOLOGIE? 

KYSELINA CITRONOVÁ je alfa-hydroxykyselina obsažená v našem koncentrovaném pečujícím komplexu na ochranu vazeb. Systém ABC pomáhá posílit oslabené vazby pro větší pevnost a odolnost, obzvlášť po službě zesvětlení či barvení vlasů.

NEJKYSELEJŠÍ: Systém ABC udržuje vlasy v přirozeném kyselém pH a jeho optimální hladině 4,5–5,5. Výkyvy vlasového pH vedou k nabobtnání a stažení vlasového vlákna, což způsobuje jeho poškození. Kyselé pH uzamyká kutikulu, pomáhá chránit barvu ze salonu a brání jejímu blednutí.

NEJKONCENTROVANĚJŠÍ: Naše nejintenzivnější péče pro vlasy, které jsou po použití 11x hladší, bez krepatění a lesklé.

OCHRANA VAZEB: Posiluje vazby oslabené chemickými službami. Obnovuje pevnost a redukuje lámání o 56 %.

SLUŽBA NA SALONU & PRODUKTY PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

ABC začíná službou salonu, kterou lze využít na všechny typy vlasů a k uspokojení všech potřeb klientů v mycí zóně. Koncentráty Acidic Amino Protein a Acidic Moisture lze aplikovat v různých poměrech, tak aby bylo umožněno ošetření vlasů na míru. Služba je zakončena produktem Acidic pH Sealer, který vyrovnává hladinu pH a zaceluje kutikulu vlasů.

TECHNOLOGIE (SALONNÍ SLUŽBA): 

ACIDIC MOISTURE CONCENTRATE: 10% GLYCERIN. Pomáhá hydratovat vlasové vlákno a dodává hebkost.

ACIDIC AMINO PROTEIN CONCENTRATE: 7% KATIONT + AMINOKYSELINA. Vlasy zpevňuje a dodává rovnováhu proteinů ve vlasech. 

ACIDIC pH SEALER: pH 3.0–4.0. Pomáhá obnovit rovnováhu vlasového pH.

Další 3 produkty i pro domácí použití pro rovnováhu proteinu, hydratace a optimálního pH vlasů prodlužují efekt salonní služby. Vytváří síť oslabených vlasových vazeb již po 6 aplikacích šamponu a kondicionéru. Zpevnění, uhlazení a náprava roztřepených konečků jsou viditelné po jediném použití. Řadu pro domácí použití lze používat denně a libovolně kombinovat se všemi řadami Redken dle konkrétních potřeb vlasů. 

VÝSLEDEK PO POUŽITÍ SYSTÉMU ABC:

Ochrana barvy proti blednutí
Posiluje oslabené vazby
Intenzivní péče
Krotí krepatění, dodává lesk, obnovuje pevnost
O 56 % nižší lámavost vlasů ve srovnání s běžnou vlasovou péčí
Až 11× hladší vlasy
O 91 % redukce tření při česání
Termoochrana až do 230 °C
O 82 % méně roztřepených konečků