REDKEN akademie

Vzdělávání

NAŠE MISE

 • LÉPE SE UČIT

  s naším jedinečným osobním přístupem ke vzdělávání

 • LÉPE VYDĚLÁVAT

  zlepšováním dovedností salonních profesionálů v oblasti podnikání, designu a barvy, školení, osobního rozvoje a budování bohatství

 • LÉPE ŽÍT

  díky uskutečnění snů a nadějí salonních profesionálů

Přehled školení

MILUJEME COLOR GELS LACQUERS

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Color Gels Lacquers jsou nejuniverzálnější permanentní gelovou barvou s vysokou saturací v portfoliu barev na vlasy Redken. Nadprůměrné krytí šedin, nízký obsah amoniaku, ochrana před UV a úžasný lesk – to je jen několik z mnoha důvodů, proč se o této značce dozvědět víc!
Popis semináře:
Produktové znalosti Color Gels Lacquers: Color Gels Lacquers jdou za hranice krytí šedých vlasů. Dozvíte se vše o systému vybraných barviv, tipech na barvicí směsi, výjimečném lesku, UV ochraně, módních odstínech, to vše ve složení s nízkým obsahem amoniaku. 

MILUJEME SHADES EQ GLOSS

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Barva na vlasy, která se považuje za kondicionér! Spusťte nový trend. Nechte je přirozeně splynout. Hrajte si s teplými i studenými tóny. Shades EQ odkrývají vaši naléhavou potřebu městské barvy na vlasy s odstíny, které vlasy zanechávají hladké a lesklé. Ať jste nový či stávající uživatel, rezervujte si svůj termín. Naučíte se vše, co potřebujete vědět o demipermanentní barvě na vlasy bez zesvětlení a bez amoniaku, která je v USA číslem 1!
Popis semináře:
Produktové znalosti o barvách Shades EQ: Cílem tohoto semináře je zajistit, abyste do hloubky porozuměli všem úžasným účinkům, které barvy Shades EQ přinášejí! Naučte se korigovat nebo zvýrazňovat tón se všemi odstíny. 

PRINCIPY BARVENÍ VLASŮ – REDKEN COLORMANTRA

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Naučte se „přemýšlet jako vlasy“. Ponořte se do vědy o barvení vlasů a základů nezbytných k budování své sebedůvěry tak, abyste dokázali vyhovět každé potřebě klienta v otázce barvení vlasů. 
Popis semináře:
Co je to barvení vlasů? Kdy, jak a proč barvíme vlasy? Tento seminář je navržen tak, aby vám dal k dispozici portfolio barev na vlasy Redken a umožnil vám porozumět mu, stejně jako základům zásad barvení vlasů a míchání směsí. Zároveň se naučíte expresní techniky, díky nimž mohou jít vaši klienti s trendy a vy přitom budete respektovat jejich nabitý program.

PRINCIPY VYTVÁŘENÍ BLOND

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Jděte do blond! Seznamte se s principy a vědeckými poznatky spojenými s odbarvováním.
Popis semináře:
Odbarvování vlasů pod kontrolou a s důvěrou představuje dokonalé zvládnutí barvení vlasů. Porozumění 7 krokům vytváření blond odstínů, správné techniky zesvětlování, ošetření, doplňování barvy a korektivní tónování posílí vaši každodenní sebedůvěru za kadeřnickým křeslem. Pokud chcete být mistrem v blond, potřebujete dokonale porozumět zásadám odbarvování vlasů. Při práci s blondýnkami se dostáváme do situací, kdy jsou vlasy příliš světlé, příliš tmavé, příliš oranžové, příliš žluté, ... co v takovém případě uděláte? Správný produkt, technika a porozumění zásadám umožní rychlejší, kontrolovanější proces zesvětlení jak pro zákaznici, tak pro kadeřníka.

ZÁSADY KOREKCE BARVY

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Zvládněte jakoukoli výzvu v barvení vlasů u všech klientů, kteří vstoupí do vašeho salonu! 
Popis semináře:
Získejte maximální důvěru tváří v tvář jakékoli korekci barvy. Pochopte důvody stojící za všemi barevnými katastrofami, naučte se správný způsob vedení konzultace, která zabrání jejich vzniku, a správné kroky, při jejichž dodržování vy i vaši klienti dosáhnete požadovaných výsledků. Naučte se, jak používat Decolorizing Washes ke službám s úplným odbarvením pro dosažení co nejlepších výsledků za co nejkratší dobu.

MILUJEME VLASOVOU PÉČI REDKEN

základní stáže produktové znalosti pokročilá úroveň
Motto semináře:
Naučte se, jak postavit portfolio vlasové péče Redken s cílem navýšit vaše podnikání v retailu. Staňte se ve svém salonu retailovým guru a naučte všechny své klienty, jak na správnou domácí péči s jejich vlastní na míru sestavenou kúrou vlasové péče a s produkty z vašeho salonu.
Popis semináře:
Máme správný recept. Máme produkt pro každou vlasovou potřebu se špičkovou technologií pro všechny typy vlasů. Navyšte své podnikání doporučením správné kúry domácí vlasové péče a doplňkovými chemickými službami a ošetřeními v mycí zóně salonu pro zajištění dlouhotrvajících barevných výsledků a dokonalého stavu vlasů! Naučíte se, jak postavit jednotlivé kúry v našich segmentech vlasové péče a poskytnout klientům ve vašem salonu ten nejkvalitnější zákaznický zážitek!

FESTIVALOVÉ ÚČESY

základní stáže pokročilá úroveň inspirace
Motto semináře:
Buďte kreativní s letošními výjimečnými účesy. Naučte se nové festivalové zaplétané účesy a tipy ze sociálních médií pro získání nových sledujících fanoušků.
Popis semináře:
Skvělé účesy poutají pozornost! Naučte se rychlé stylingové techniky a copy pro troufalé účesy vašich klientek chystajících se na festival, nebo jen pro to, abyste na sebe upozornili na internetu. Získávejte nové fanoušky a sledující díky nápadným výsledným lookům: navýšíte tím počty těch, kdo vás dále doporučí.

SALON EMOTION

základní stáže pokročilá úroveň business
Motto semináře:

Jste celý den u křesla a na propagaci a rozvoj svého salonu už vám nezbývá ani síla, ani čas? Věnujte nám jeden den a budete odcházet s konkrétním plánem, jak rozvíjet svůj salon.

Popis semináře:

Pokud si kladete otázky, jak: 

 • mít spokojené a vracející se klienty
 • si ocenit svoji vlastní práci a nacenit si služby
 • získat nové klienty
 • komunikovat s klienty, abyste odhalili jejich přání
 • upravit salon, aby byl moderní a funkční, a to včetně osvětlení a výmalby
 • a co dělat, aby vás zákazníci vnímali jako opravdové profesionály, 

pak je workshop Salon Emotion tou správnou volbou ! 

DIGITAL TALENT

základní stáže pokročilá úroveň digital
Popis semináře:

Vytvoříte a správně nastavíte byznys účty vašeho salonu na nejdůležitějších platformách pro salony – Facebooku, Instagramu a GoogleMyBusiness. Ukážeme vám nejnovější trendy a jaký potenciál mají tyto platformy pro salon. Dáme vám základní tip, jak správně fotit, na jaký obsah se zaměřit a jak napsat poutavý text. Po ukončení možnost individuální konzultace a pomoc s nastavením platforem. 

SOCIÁLNÍ MÉDIA OČIMA KADEŘNÍKA

základní stáže pokročilá úroveň digital
Motto semináře:

Připojte se s námi! 

Popis semináře:

Chcete se dozvědet jak využít sociální sítě ke svému růstu? Jak se orientovat v jednotlivých platformách a správně je používat, aby vám to nezabralo příliš času? Připojte se k našemu novému semináři, kde získáte jednoduché tipy, jak skrz sociální sítě můžete zviditelnit  váš salon či práci.

REDKEN

PRO KADEŘNÍKY

VZDĚLÁVEJTE SE S NÁMI I ONLINE

Přidejte se na naši FB skupinu a buďte součástí Redken komunity, aktuálního dění, vzdělávání a inspirace.

#JSEMREDKEN
#REDKENCZSK
#REDKENEDUCATION

VZDĚLÁVACÍ

PLATFORMA

NEJVĚTŠÍ ONLINE komunita
L‘ORÉAL ACCESS

Vzdělávání a rozvoj kadeřníků odkudkoliv a kdykoliv — 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Sledujte lokální obsah, ale i inspiraci ze zahraničí s Redken a dalšími značkami.

Access