REDKEN akademie

Vzdělávání

NAŠE MISE

  • LÉPE SE UČIT

    s naším jedinečným osobním přístupem ke vzdělávání

  • LÉPE VYDĚLÁVAT

    zlepšováním dovedností salonních profesionálů v oblasti podnikání, designu a barvy, školení, osobního rozvoje a budování bohatství

  • LÉPE ŽÍT

    díky uskutečnění snů a nadějí salonních profesionálů

Přehled školení

MILUJEME COLOR GELS LACQUERS

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Color Gels Lacquers jsou nejuniverzálnější permanentní gelovou barvou s vysokou saturací v portfoliu barev na vlasy Redken. Nadprůměrné krytí šedin, nízký obsah amoniaku, ochrana před UV a úžasný lesk – to je jen několik z mnoha důvodů, proč se o této značce dozvědět víc!
Popis semináře:
Produktové znalosti Color Gels Lacquers: Color Gels Lacquers jdou za hranice krytí šedých vlasů. Dozvíte se vše o systému vybraných barviv, tipech na barvicí směsi, výjimečném lesku, UV ochraně, módních odstínech, to vše ve složení s nízkým obsahem amoniaku. 

MILUJEME SHADES EQ GLOSS

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Barva na vlasy, která se považuje za kondicionér! Spusťte nový trend. Nechte je přirozeně splynout. Hrajte si s teplými i studenými tóny. Shades EQ odkrývají vaši naléhavou potřebu městské barvy na vlasy s odstíny, které vlasy zanechávají hladké a lesklé. Ať jste nový či stávající uživatel, rezervujte si svůj termín. Naučíte se vše, co potřebujete vědět o demipermanentní barvě na vlasy bez zesvětlení a bez amoniaku, která je v USA číslem 1!
Popis semináře:
Produktové znalosti o barvách Shades EQ: Cílem tohoto semináře je zajistit, abyste do hloubky porozuměli všem úžasným účinkům, které barvy Shades EQ přinášejí! Naučte se korigovat nebo zvýrazňovat tón se všemi odstíny. 

PRINCIPY BARVENÍ VLASŮ – REDKEN COLORMANTRA

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Naučte se „přemýšlet jako vlasy“. Ponořte se do vědy o barvení vlasů a základů nezbytných k budování své sebedůvěry tak, abyste dokázali vyhovět každé potřebě klienta v otázce barvení vlasů. 
Popis semináře:
Co je to barvení vlasů? Kdy, jak a proč barvíme vlasy? Tento seminář je navržen tak, aby vám dal k dispozici portfolio barev na vlasy Redken a umožnil vám porozumět mu, stejně jako základům zásad barvení vlasů a míchání směsí. Zároveň se naučíte expresní techniky, díky nimž mohou jít vaši klienti s trendy a vy přitom budete respektovat jejich nabitý program.

PRINCIPY VYTVÁŘENÍ BLOND

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Jděte do blond! Seznamte se s principy a vědeckými poznatky spojenými s odbarvováním.
Popis semináře:
Odbarvování vlasů pod kontrolou a s důvěrou představuje dokonalé zvládnutí barvení vlasů. Porozumění 7 krokům vytváření blond odstínů, správné techniky zesvětlování, ošetření, doplňování barvy a korektivní tónování posílí vaši každodenní sebedůvěru za kadeřnickým křeslem. Pokud chcete být mistrem v blond, potřebujete dokonale porozumět zásadám odbarvování vlasů. Při práci s blondýnkami se dostáváme do situací, kdy jsou vlasy příliš světlé, příliš tmavé, příliš oranžové, příliš žluté, ... co v takovém případě uděláte? Správný produkt, technika a porozumění zásadám umožní rychlejší, kontrolovanější proces zesvětlení jak pro zákaznici, tak pro kadeřníka.

ZÁSADY KOREKCE BARVY

základní stáže barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Zvládněte jakoukoli výzvu v barvení vlasů u všech klientů, kteří vstoupí do vašeho salonu! 
Popis semináře:
Získejte maximální důvěru tváří v tvář jakékoli korekci barvy. Pochopte důvody stojící za všemi barevnými katastrofami, naučte se správný způsob vedení konzultace, která zabrání jejich vzniku, a správné kroky, při jejichž dodržování vy i vaši klienti dosáhnete požadovaných výsledků. Naučte se, jak používat Decolorizing Washes ke službám s úplným odbarvením pro dosažení co nejlepších výsledků za co nejkratší dobu.

ENCYKLOPEDIE BLOND VLASŮ

barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Vše o blond vlasech! Melíry, balejáž, ombré a další. Objevte úžasné looky, které pomohou se zesvětlením u každé klientky.
Popis semináře:
Kompletní zdroj informací pro všechny vaše potřeby vztahující se k blond vlasům. Od globálních aplikací po multidimenzionální efekty – tento seminář vás vybaví dovednostmi, s nimiž zvládnete jakoukoli příležitost, které budete čelit. 

TUPÍROVANÉ MELÍRY TEASYLIGHTS – AIR TOUCH

barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Vše se točí kolem tupírování! Naučte se mistrovsky zvládnout populární techniku teasylights umožňující vytváření nádherných, přirozených výsledků na všech klientkách. 
Popis semináře:
Naučte se teasylights, jednu z nejžhavějších technik na sociálních médiích! Staňte se odborníkem na teasylights, jejich umístění a míchání směsí, které pozdvihnou vaše dovednosti při vytváření blond odstínů za hranice tradiční aplikace do fólií.

20MINUTOVÉ EXPRESNÍ TECHNIKY

barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Dejte mi 20 minut!  Každý má navíc 20 minut na vylepšení svého looku. Seznamte své nové nebo stávající klienty se zesvětlujícími rychlými a snadnými technikami s nízkým časovým závazkem.
Popis semináře:
Sluncem políbený lesk, zarámování obličeje, nádech elegance, nedbalé akcenty, barva ze světel reflektorů a další! Zařaďte tyto rychlé a snadné techniky do svého každodenního programu, abyste looku svých klientek dopřáli vzpruhu.

ZDOKONALENÉ TÓNOVÁNÍ S SHADES EQ GLOSS

barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Vše, co jste chtěli vědět o barvách Shades EQ Gloss, ale neměli jste čas se zeptat. Rozšiřte svou kreativitu a používání barev Shades EQ. 
Popis semináře:
Unavuje vás používat pár stejných směsí stále dokola? Tento seminář rozšíří vaši kreativitu díky osvědčeným tipům, směsím upraveným na míru a technikám aplikace. Naučte se, jak používat barvy Shades EQ Gloss k tónování, korekci a osvěžení barvy se sebedůvěrou u klientek ve všech výškách tónu. 

PRVNÍ POMOC PRO BARVU

barvy pokročilá úroveň
Motto semináře:
Zvládněte s důvěrou jakoukoli korekci barvy.
Popis semináře:
Každý den se u barev na vlasy setkáváme s nejrůznějšími katastrofami.  Některé jsou více záludné, jiné méně. Ať už řešíte nežádoucí pruhy, mosazné kořínky, nebo hnědavé konečky, naučte se ty nejlepší metody pro zvládání těchto každodenních výzev. Překonejte své obavy z toho, že klientka usedne do vašeho křesla, a vy nebudete vědět, co dělat.

REDKEN

PRO KADEŘNÍKY

VZDĚLÁVEJTE SE S NÁMI I ONLINE

Přidejte se na naši FB skupinu a buďte součástí Redken komunity, aktuálního dění, vzdělávání a inspirace.

#JSEMREDKEN
#REDKENCZSK
#REDKENEDUCATION

VZDĚLÁVACÍ

PLATFORMA

NEJVĚTŠÍ ONLINE komunita
L‘ORÉAL ACCESS

Vzdělávání a rozvoj kadeřníků odkudkoliv a kdykoliv — 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Sledujte lokální obsah, ale i inspiraci ze zahraničí s Redken a dalšími značkami.

Access