REDKEN akademie

Vzdělávání

NAŠE MISE

  • LÉPE SE UČIT

    s naším jedinečným osobním přístupem ke vzdělávání

  • LÉPE VYDĚLÁVAT

    zlepšováním dovedností salonních profesionálů v oblasti podnikání, designu a barvy, školení, osobního rozvoje a budování bohatství

  • LÉPE ŽÍT

    díky uskutečnění snů a nadějí salonních profesionálů

Přehled školení

MILUJEME VLASOVOU PÉČI REDKEN

základní stáže produktové znalosti pokročilá úroveň
Motto semináře:
Naučte se, jak postavit portfolio vlasové péče Redken s cílem navýšit vaše podnikání v retailu. Staňte se ve svém salonu retailovým guru a naučte všechny své klienty, jak na správnou domácí péči s jejich vlastní na míru sestavenou kúrou vlasové péče a s produkty z vašeho salonu.
Popis semináře:
Máme správný recept. Máme produkt pro každou vlasovou potřebu se špičkovou technologií pro všechny typy vlasů. Navyšte své podnikání doporučením správné kúry domácí vlasové péče a doplňkovými chemickými službami a ošetřeními v mycí zóně salonu pro zajištění dlouhotrvajících barevných výsledků a dokonalého stavu vlasů! Naučíte se, jak postavit jednotlivé kúry v našich segmentech vlasové péče a poskytnout klientům ve vašem salonu ten nejkvalitnější zákaznický zážitek!

REDKEN

PRO KADEŘNÍKY

VZDĚLÁVEJTE SE S NÁMI I ONLINE

Přidejte se na naši FB skupinu a buďte součástí Redken komunity, aktuálního dění, vzdělávání a inspirace.

#JSEMREDKEN
#REDKENCZSK
#REDKENEDUCATION

VZDĚLÁVACÍ

PLATFORMA

NEJVĚTŠÍ ONLINE komunita
L‘ORÉAL ACCESS

Vzdělávání a rozvoj kadeřníků odkudkoliv a kdykoliv — 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Sledujte lokální obsah, ale i inspiraci ze zahraničí s Redken a dalšími značkami.

Access